Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Core i3as lapot ajánlná...

TheFPSVik kérdése:

Milyen Core i3as lapot ajánlnátok?

Figyelt kérdés

Lehetőleg DDR3as vagy DDR2 1033mhz legyen


előre is köszi a válaszokat


2011. júl. 11. 13:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs szükséged Sata3ra(ez HDDnél lehet fontos) akkor a 3.at választanám..de szívesen segítek összerakni egy jó i3ast..csak mennyit szánnál a gépre?És mire kéne?
2011. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mindenféle képpen újonnan szeretném a dolgokat...már a vidkari meg a ram megvan a vinyó is (sata2) a proci is már megvan...belinkelem hogy mikre gondoltam én

Alaplap: [link]

Proci: [link]

Ram: [link]

Vidkari: [link]

HDD: [link]

2011. júl. 11. 15:26
 13/15 A kérdező kommentje:
És gamer gépnek szeretném..(egyenlőre elég lesz a COD6-ra meg a GTA 4-re stb..:))
2011. júl. 11. 15:28
 14/15 anonim ***** válasza:

Jól összeállítottad;)

Ajánlok hozzá egy 400Wos FSP tápot..

Egy LG vagy NEC DVD írót

És egy CM vagy Thermaltake házat..(érdemes belerakni egy olcsóbb Cm ventit is..)

Amúgy az alaplap nem támogatja a CFet:S Érdemes lenne egy olyat választani ami támogatja így tudnál rakni bele 2db VGAt.(akár később is)

Remélem tudtam segíteni..

2011. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Illetve inkáb ezt a lapot néztem:

[link]

2011. júl. 11. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!