Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért gyűri be magába a lapot...

Miért gyűri be magába a lapot a nyomtató?

Figyelt kérdés
a lap nem gyűrött, és eddig a nyomtató sem csinált ilyet csak nemrég óta
2011. júl. 15. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikori a nyomtató? Lehet, hogy a benne lévő görgők koptak el, az szkott lenni a baj! A nyomtatók se bírnak sokat, főleg ha 10-20 ezrért vetted, akkor kb a 10 patron után érdemes az egészet lecserélni, mert lassan jönnke majd az ilyen gondok, elcsúszik a fej, mossa a festéket, nem veszi be a lapot, csak ha te nyomod neki, vagy összegyűri(ahogy nálad), esetleg tönkremegy a patront mozgató rész, ezek tipikus öregedési jelen, én is fél éve cseréltem nyomtató, mert kezdte produkálni a jeleket!

Ha új, akkor meg szerviz, vagy otthon kukkants bele elötte, lehet van benne egy papírdarabka (vagy valami hasonló dolog) beragadva és az gyűri fel az új lapot!

2011. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem annyira régi a nyomtató és nem is sokat volt használva
2011. júl. 29. 10:19
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

te is a nyomtatóipar áldozata lettél.


annyit tehetsz, hogy kidobod, és veszel egy nagy havi terhelhetőségű irodába szánt lézereset.

2011. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Először is, agyhelyen kéne csapkodni az összes semmit mondó károgót, hogy bekussoljon ha már segíteni nem bír. Másodszor is, nekem pont ugyan ez volt a problémám, szétszereltem a nyomtatót és belül lent a hengereknél amik szép lassan vezetik a lapot, na ott volt egy kis pöcök ami valószínűleg bele eshetett valamikor a papír adagolón keresztül a gépbe. Valószínűleg ezt lökdöste addig a gép amíg olyan helyre nem került hogy végül elakadt tőle a papír. Na ezt kiszedtem és lám...nem kell új nyomtató venni! Se szerelőhöz vinni...
2013. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocs hogy nem választ írok de nekem van egy Canon pixma mp 282-es még be se veszi a papírt, szkennelnék vagy nyomtatnák vele vele de csak egy kevés papírt húz és halom hogy nyomtat de nem húzza beljebb a papírt. Szerintetek mi baja lehet.
2017. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vok már megvan csak valami műanyag sz+rt gyűrt be és tőkéletesen mőkődik
2017. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!