Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a nagy cucc ezekbe a...

Mi a nagy cucc ezekbe a Macintosh-os gépekbe?

Figyelt kérdés
MacBook, MacBook Air.. Mi teszi őket ilyen drágává? Hardveresen nem tűnik olyan állatnak mint amennyi az ára. Vagyis az, de nagyon komolyan túl van árazva szerintem.
2011. júl. 8. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert Apple.

Amúgy elismerem, tényleg minőségi, a házat, minden szart megtervezik szépen, de természetesen hatalmasan túl van árazva.

2011. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg ugyanaz mint egy márkás órában/ruhában, vagy egyes autómárkáknál, minőségi cuccot kapsz, bőven túlfizeted, de van presztízs értéke
2011. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ez hasonló 'kategória' mint a Rolex. :) Igen, mondjuk tényleg jobban néznek ki mint az átlag laptopok, de amilyen árba vannak már abból egy régebbi kocsit lehet venni. De az Apple hogy befutott.. Megnéztek egy amerikai filmet, ami maximum 4éves és azt láthatjátok, hogy mindenkinek Iphone-ja van, ha számítógépezik valaki mindig MacBook-on. Mondjuk már ha csak erre gondolok is megfejthettem volna miért olyan drágák. :)
2011. júl. 8. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaja, pont így van, olyan mint amikor kb minden amerikai filmben van egy Mustang (háttérben áll, garázsban áll, épp bütykölgetik) :D
2011. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!