Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HP 620 t3100 laptopot...

A HP 620 t3100 laptopot lehet-e bővíteni processzorral vagy videokártyával?

Figyelt kérdés
Lehet h hülye kérdés de nem értek hozzá...azt tudom hogy 2 magos proci van a laptopban+3gb ram de ha azt akarom h 4 magos proci legyen akkor lehetséges-e vagy csak elcseszném vele a laptopot :/:/:/
2011. júl. 4. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt max asztali pc-be lehet notebookba csak memoriát lehet pluszba tenni. Vagy alaplapot cserélsz a gépbe de az annyi mint amennyit most ér a géped
2011. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet cserelni, csak sajnos a te t3100-ad foglalata szerintem nem egyezik meg az ujabb i szerias foglalatokkal, ezert valoszinuleg 4 magos procit nem fogsz tudni tenni bele. Ettol fuggetlenul jobb procit valszinuleg leget talalni abba is, de ahogy az elso irta, eleg draga lenne. A videokartya csere pedig egy ilyen arkategoriaju gepben szerintem felejtos.
2011. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
thx (Y)
2011. júl. 5. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!