Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek Macbook Pro 13'...

Szerintetek Macbook Pro 13' vagy iMac 21'?

Figyelt kérdés
Itthoni használatra gondoltam és a notebook jobb lenne szerintem de arra kíváncsi vagyok hogy milyen különbség van a teljesítményükben?
2011. júl. 3. 01:38
 1/10 A kérdező kommentje:
És van bennük magyar nyelv?2011-es modellekben?
2011. júl. 3. 01:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha otthonra kell és nem hordozni akkor mindenképpen iMac nagyobb teljesítmény nagyobb képernyő nagyjából azonos ár. Nekem MacBookProm van de a hordozhatóság nálam fontos volt...
2011. júl. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Argloss ***** válasza:
Ugyanazon a néven több teljesítményben is van az általad említett két gép. Otthonra én iMac-et vennék ha a kettő között kellene választani.
2011. júl. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A magyarosítás elvégezhető de én nem tenném, elég gagyi is és a frisitessel is gondok vannak utána... (legalábbis leo rendszeren voltak utána már nem is probálkoztam - megy az angol, csak probaként tettem fel de nem éri meg)
2011. júl. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,szóval akkor nincs benne magyar nyelv ugye?:/Pedig azt hittem mert iPhone-nál is már a iOS 4-ben volt magyar nyelv és nem értem akkor Mac-ekhez miért nem csinálnak:/
2011. júl. 3. 01:55
 6/10 A kérdező kommentje:
És mivel az Apple termékeken nincs flash hogyan nyit meg egyes oldalakat?
2011. júl. 3. 02:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Na várj várj!

Az apple mobil termékeiben nincs flesh vezérlő, a számítógépeiken támogatják.... jól is néznénk ki ha nem...

2011. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi nem tudtam:):D
2011. júl. 3. 23:05
 9/10 anonim válasza:

Hello!


A lion,/ami e hónap közepén fog kijönni/ már támogatja a magyar nyelvet. (tudtommal)!

2011. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MJ199720 válasza:
iMac, a teljesítményben nincs különbség és árban sem, tehát ez rajtad múlik. Én iMacet vettem, sokkal jobban néz ki meg ilyenek. Am ha már van laptopod akk mindenképpen iMac!
2011. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!