Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » El tudja nekem valaki mondani,...

Alborosie kérdése:

El tudja nekem valaki mondani, h mire való a Macbook és az IMac? Mit lehet vele csinálni? És mér annyira fullos?

Figyelt kérdés
Olyat ne írjatok h janizásra meg felvágásra!
2011. júl. 12. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Gépelésre.Tudod mi is valójában a Macbook?:D Egy laptop
2011. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy laptop. Ennyire jó.
2011. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én eddig főleg olyanoknál láttam akik komolyabban dolgoznak vele, CAD-programokkal, Photoshoppal, 3D-s programokkal, volt programozó ismerős is aki Mac-et használt.


Kevesebb vírus van rájuk írva ezért biztonságosabbak, állítólag stabilabb rendszerek is.

(Van aki használta és azt mondta ugyanúgy lefagyott mint egy windows, mások meg istenítették, én win7-et béta óta használom, legálisan ha ettől is stabilabb egy Macbook akkor tiszteletem előtte)


Valószínűleg annak megéri aki melózik rajta elég sok pénzért hogy meg tudja fizetni. Átlag felhasználónak arra hogy netezgessen, meg filmet nézzen felesleges, és tényleg inkább csak "janizás".

2011. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki komolyabban foglalkozik 3D-vel, annak nem elég egy laptop. Én már jártam komoly CGI műhelyben is, ott alap számítógépnek számított a vízhűtéses erőmű.
2011. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18:08-as vagyok, igazad van, nekem 3DStudio Max-al volt dolgom, és tény hogy egy olyan programnál minél többet pakolsz alá annál jobban fog működni is (off: vicces egy renderelési diőkülönbség van egy core i7 vs 3éves dual core-os laptop között) :)
2011. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3. 4. válaszoló köszi:)
2011. júl. 12. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:

"Egy laptop. Ennyire jó."


Ez egy tény. Te kérdezted mi az a MAC, én meg erre írtam, hogy egy laptop. Ezen mi a parasztság? Amúgy én vagyok a 4. válaszoló is, ott már a 3. ra reagáltam.

2011. júl. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem h mi az a Macbook,hanem mit lehet vele csinálni a netezésen és a gépelésen kivül...
2011. júl. 13. 14:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Uramisten' már ne is haragudj de ezt alapvetően mindenkinek kéne tudnia aki tudja mi az a laptop...
2011. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!