Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy én egy...

Miért van az, hogy én egy társaságon belül mindig leblokkolok és dadogok, nem merek megszólalni sem, pedig beszédes vagyok, miért van ez így?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem, hogy abba az adott társaságba mindenki olyan jókat mond, amit meg én mondok az fölösleges és nem érdekell senkit!
2009. márc. 26. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet, hogy van ott valaki, aki előtt nem akarsz hülyeséget mondani, vagy még nem illeszkedtél be. Nálam beszédesebb nem igazán lehetsz, de néha én is így járok.

Egyébként ez a számítástechnika rovat:P

2009. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Azért meg nem tudsz elszakadni a számítástechnikától... :P Szerintem próbáld meg hozzászoktatni magad a társaságban beszédhez; először nyílj meg jobban kisebb körben, aztán egyre nagyobb társaságban.
2009. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!