Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia GeForce 8800 GT vs.8800...

Nvidia GeForce 8800 GT vs.8800 Ultra?

Figyelt kérdés

Mennyivel jobb az ultra a gt-től?

Tesztet magam is tudok keresni.

Én inkább személyes tapasztalatot szeretnék kérni a válaszadóktól,

játékos szemmel nézve!

Előre is köszönöm


2011. jún. 27. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég sokkal gyorsabb. De miért akarsz ilyen ősrégi, sokat fogyasztó, csúcskártyát venni, mikor egy mai HD5670 fele vagy még kevesebb fogyasztás mellett hozza a szintjét és két év garival 15 e. Használtan veszel egy jól elhasznált 8800-at, lehet megy pár hónapig és dobhatod a kukába. (Az is lehet, hogy több évig jó lesz, de ott a rizikó és ezekért is megkérnek 12-t.)Jó kártya, gyors, meg legendás, de hozzá kell tenni, hogy ha nem adják nagyon olcsón akkor nem szabad megvenni mert megjárhatod vele.

Melegednek is arra is oda kell figyelni. Sok ilyen kártyát láttam már ami elromlott.... szóval nem ajánlom, inkább valami újabb modernebb cuccot vegyél. Vagy valami HD4850-et/9800GTX+-ot azok tartósabbak és még nincsenek is olyan öregek.

2011. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elmondom a részleteket:

Nekem most van egy 8800 GT a gépemben, és van egy ismerősöm aki megvenné 15000-ér ami nagyon jó ajánlat. Megegyeztünk hogy csak úgy adnám el neki hogyha abból a pénzből amit a kártyámért ad tudok venni egy újat viszonylag gyorsan egy héten belül. És egy barátom felajánlotta az ultrát 15000-ér én nem igazán vagyok ATI párti de szerintem ezzel is jól járnék

2011. jún. 28. 18:10
 3/5 A kérdező kommentje:

2 és fél éve használom a 8800 GT-m sok mindent átéltem vele sosem volt vele problémám, a mai legújabb játékok is maximum beállítások mellett működtek.

Szerintem a mai napig kielégíti minden használó elvárását.

2011. jún. 28. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát értem, hát akkor lényegében 0 ráfordítással lenne egy 8800 Ultrád. Az úgy jó üzlet, csapj bele a lecsóba! :D
2011. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a biztatást :)
2011. jún. 30. 08:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!