Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Állandóan fagy a laptopom. Miért?

Állandóan fagy a laptopom. Miért?

Figyelt kérdés
nemrég kaptam ingyen egy FSC V5315-ös laptopot.Nem volt benne vinyó.Vettem bele egyet és vettem még egy giga rammot.Feltettem XP-t rá.Random idönként egyszerüen megáll a gép,nem lehet semmit csinálni vele csak a bekapcsolót hosszan nyomva kilőni.A RAMokat kiprobáltam külön-külön,ugyan úgy csinálja,szoval szerintem nem attól van.Lehet a vinyó miatt,vagy ez alaplap hiba lehet?
2011. jún. 26. 21:20
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nekem volt olyan, de ezt elmesélem mert komoly eléggé!

COlt egy p3-as gépem, valami 900hmz-s amd, annak volt olyanja, hogy csak szólt a zene, winamp futott, torrent sehol, msn sehol, azt egyszercsak hangzavar és liakadt, lefagyott! Semmi kékhalál, csak megállt...

Teszt mindenre, nem jöttem rá!


Otthagytam magától, felállt a rendszer és úgy, hogy a feladatkezelőbe is kilőttem mindent, majdnem friss rendszerrel is megállt úgy kb 15 percen belül, tök randomra, úgy, hogy semmit nem csináltam vele...


Nahh volt egy videoton csöves erősítőm, átrendeztem a szobámat és egy külön hosszabbítón ment az erősítő, ifi, minden a géptől...

Senki meg ne kérdezze miért, de megjavult...

Valamit visszanyomott a régi szar erősítő a hosszabbítóra és az basztathatta a tápot... Erre tudok gondolni!


Lehet nálad is valami ilyen kibeb@xott hülyeség...

Ha már nem tudsz mire gondolni!

De lehet tejesen független volt a hosszabbítótól a dolog, csak egybeesett vele a "javulás"...


Annak a laptopnak gy mennie kell, nekem kimerítette a hibalehetőség-táramat kb...:)


De írd meg ha sikerül megcsinálni! ;)

2011. júl. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!