Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Creative SoundBlaster Live!...

Creative SoundBlaster Live! Kártya mikrofon?

Figyelt kérdés

Van egy Creative SB Live! hangkártyám, aminél a következő a gondom:

Alapesetben nagyon halk a mikrofon, de megtaláltam, hogy a Vezérlőpult/Hang/Felvétel/Egyéni fülön be lehet pipálni a Microphone +20 db Boost opciót. Na már most így minden oké, de valamiért nem jegyzi meg, és a következő újraindításnál mindig kézzel be kell pipálni ha akarom használni. Mi lehet erre a megoldás?

Esetleg ha kell a registrybe is belenyúlok csak lenne már jó, mert minden nap használom a mikrofont és már elég idegesítő. /Windows 7 Prof. op.rendszer/

Köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 21. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos van egy rossz hírem.

Hiába van a Windows7-hez driver, sajnos mit sem ér.

Több fórumon is ezzel a problémával küzdenek.

Hiába a mai napig az egyik legjobb hangkártya, sajnos már a gyártó sem foglalkozik igazán a driver frissítéssel.

Rengeteg ilyen típusú hangkártyát lehet venni, mert mindenki próbál megszabadulni tőle.

Szerencséd, hogy még ennyire is működik.

Sajnos eljárt az idő felettük!

2011. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát más gondom nem nagyon van vele.

NGO Creative Modded Driver for SBLive! van a gépen hozzá...

Kösz a választ!

2011. júl. 3. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokaknál a moddolás sem segít. Valószínűleg ez függ a géptől is.
2011. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet, nem tudom...én ezt a neten találtam hozzá...

Egyébként azért kényszerültem rá a jó öreg SBLive-ra, mert vettem egy elég jó hangfalrendszert, amibe sajnos belehallatszanak az alaplapi hangkártyával a gép "zajai".

Ezért nem szeretem az integrált megoldásokat... :)

2011. júl. 5. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!