Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy olyan tudású gépet mint...

Egy olyan tudású gépet mint amilyen a TIREXI-é volt mennyiből lehet kihozni?

Figyelt kérdés
Monitorral, egérrel és billentyűvel. Tehát az egész gépet. Ha lehet linkeket is:D
2011. jún. 19. 21:54
1 2
 11/15 anonim válasza:

5830-at nem érdemes crossfirebe kötni, mert abból már 1 is rengeteget fogyaszt, az crossfire hatékonysága se 100%. Jobban megéri 1 db erősebb videókártyát venni. Összeállítottam 1 konfigot alul a linken és van monitor is. Ez így pont 250 ezer forint. SSD-n lehet spórolni, ha az nem kell. De hidd el, sokat dob a gépen, ha a rendszert arra teszed, jóval gyorsabb lesz, bár játékoknál nem számít, de akkor is hasznos. Ha ezt a gépet így megveszed, hosszú időn át nem kell majd fejleszteni.


Monitor: [link]

Gép: [link]


Remélem tudtam segíteni, előző voltam, aki Tirexi konfigját leírta!

2011. jún. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
4 GB ram szerintem nem nagyon lessz elég... Vagy igen? A crysis2-őnek 3gb ram kell. akkor 1év múlva nem fogja meghaladni a 4gb-t?
2011. jún. 21. 07:01
 13/15 anonim válasza:
23%
4 gb ram jelenleg még bőven elég! Ha nagyon a jövőre akarsz gondolni, akkor vegyél 6 GB-s trikit ramot, intel core i5-höz úgyis passzol!
2011. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
65%
Felejtsd el. Tirexi híres arról az egész interneten, hogy elképesztően logikátlanul állítja össze a gépét (Gyakorlatilag egy szempont érdekli: hogy az adott hardver típusának a száma minél magasabb legyen. Nem vicc.), és kb. hetente vesz százezer forintos hardvereket. Keress más példaképet, ne egy ilyen nyámnyilát, akit mellesleg huszonévesen a szülei tartanak el, nem dolgozik (hiába állítja hogy esztergál, gyakorlatilag reggeltől estig nyomatja fel a videókat, véletlenszerű időpontokban), és minderre nagyon büszke. Aki lenézi, arra mind azt mondja hogy irigy ember az SG fórumról (az utálóinak a köre pedig jócskán kinőtte onnan magát, kb. az összes IT fórumon ismerik és rühellik).
2012. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
minek olyan gép én 100000költöttem rá és mindent visz gyönyörűen.semmi lagg
2013. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!