Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cooler Master Hyper TX3 jó...

Bazsko kérdése:

Cooler Master Hyper TX3 jó hűtő phenom II x4 vsgy x6-hoz?

Figyelt kérdés
jó ez a proci hűtő x4 vagy x5-os phenomhoz hogy ha tuningolni akarom a procit -kat? jah és phenom x4 965 vagy inkább x6 1055T-t ajánlotok? 965 Árilag szimpatikusabb, meg persze az BE proci... és játékokba is van ahol megelőzi az x6-ot...
2011. jún. 19. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
X5-ös phenom nincs, de amúgy tökéletes hozzá.
2011. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah és játékokhoz az X4 a tökéletes.
2011. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocs elírtam... a Címbe jó van írva... azt kell nézni!
2011. jún. 19. 13:40
 4/7 Panda Péter ***** válasza:
4 maghoz kevés 6hoz mégannyira. főleg terhelés alatt hangos. ha halk hűtőt akarsz, mélyebben a zsebedbe kell nyúlni.
2011. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem az igazi a TX3 ilyen procikhoz, főleg ha még feszt is akarsz emelni a tuninghoz. Ha extrém módon szellőzik a házad, akkor még elmegy, normál szellőzés mellett simán elengedi ezeket a procikat 60C-ig (tuning nélkül, nyáron, terhelés közben) és még hangos is. Jó ár/teljesítményű hűtő inkább a Hyper 212 Plus (7200Ft, hasonlít a TX3-ra, de egyel több heatpipe van rajta és 12cm-es hűtő pörög rajta, tehát nagyobb a borda rész is). ennek is megjöhet a hangja, de egy jól/normálisan szellőző házban nem vészes.

Én lecseréltem a TX3 hűtőt egy 212 Plus-ra tavaly nyár elején és ezt tapasztaltam:

[link]

2011. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de a gyári hűtőnél jobb igaz? :D
2011. jún. 19. 19:00
 7/7 Panda Péter ***** válasza:
annál jobb, de annyival nem, hogy megérje megvenni.
2011. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!