Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyet érdemes vennem? (info...

Milyet érdemes vennem? (info lenn)

Figyelt kérdés
Külső winchestert szeretnék venni. Filmek tárolására és onnan való nézésére használnám. Laptopról és hordozható dvd-lejátszóról is nézném. 2.5" vagy 3.5" vegyek szerintetek? Szóval tudjak hordozható dvd-lejátszón és laptopon is nézni filmeket. (a 2,5"-os működik ordozható dvd-lejátszón és laptopon, ha eközben nincsenek áram alatt?)
2011. jún. 16. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

(a 2,5"-os működik ordozható dvd-lejátszón és laptopon, ha eközben nincsenek áram alatt?)


Ha ezt ugy erted, h a laptop akksirol megy, akkor mukodik.

A 2,5es elonye, h nem kell neki kulon tap(altalaban) hanem usb-rol kapja.

2011. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vettem egy olyan házat, ami 2,5es hdd-hez valo, van rajta usb2es csati is, megy egy p-esata is. ez nekem azert jo, mert van a gepemen olyan kulso sata port, amin van tap is, igy egy lenyegesen gyorsabb, de "egykabeles" kapcsolat van a pc es a kulso vinyo kozott. A hazban levo vinyo meg egy 500as WD Scorpio
2011. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Ha ezt ugy erted, h a laptop akksirol megy, akkor mukodik.

A 2,5es elonye, h nem kell neki kulon tap(altalaban) hanem usb-rol kapja."


Az általában ha nem működik külön táp nélkül akkor csre mert hibás, vagy kell venni egy tápot(vagy lehet-e)?

2011. jún. 17. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Az általábant arra értettem, h amikor én vettem voltak olyan, nagyobb 2,5es vinyok(640GB pl) amiknek nem volt elég az usb-ről jövö táp. Illetve túlterhelték volna az usb-t, így külön táp kellett nekik, amit adtak hozzá. Lehet, h mostanra már, a technika fejlődésével megoldották, h a nagyobbaknak se kelljen táp.
2011. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


Nekem ilyenem van 1 éves, és tökéletesen működik, csak ajánlani tudom ha még aktuális

2011. júl. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!