Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 2600as AMD Athlon...

Van egy 2600as AMD Athlon proci egy ECS K7SOM alaplapba, lehet valahogy növelni a procit?

Figyelt kérdés

nem vagyok szakember de procit kivéve 2600 van ráírva sajátgép-tulajdonságokba 1500+ot ír és 1,33an megy,de ennyit enged maxra tenni,minimum meg 1000.

Meg tudom valahogy csinálni hogy ennél többel menjen? gondoltam feszültségnél állítok valamit de azt mondják ahhoz nem szabad nyúlni,vagy ennyit tud az alaplap? vagy mit tudnék tenni?


2011. jún. 15. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
megnézed mekkora az FSB a procinál . ha az FSB 133MHz akkor azt felhuzhatod 150-re , ha az FSB 166MHZ akkor felhuzhatod 200-ra . Az FSB-t az alaplaptól függöen a BIOSba tudod beállitani ahol a processzor tulajdonságai vannak ! Ha viszon 333Mhz az FSB felrakod 360-ra . Ha nem töltené be az Operációs rendszert akkor az FSB-t visszaállitod az alapra a BIOSban !
2011. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
100 és 133 MHz-ek között tudok variálni,azt kéne megtudnom hogy tudnék ennél nagyobb számot behozni
2011. jún. 15. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!