Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új Windows7-es laptopomhoz...

Új Windows7-es laptopomhoz nem kaptam telepítő cd-t. Ha újra húzom, honnan szerzek drivereket?

Figyelt kérdés
Vagy a biztonsági másolat, illetve a lemezkép azokat is tartalmazza? Nyugodtan formázhatom az egészet (csak mert újra kéne partícionálni, de winen belül a C-t tudom csak zsugorítani, a D-t nem tudom növelni)?
2011. jún. 11. 18:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A kézikönyvben nincs semmi ilyesmiről szó. A címe: Biztonsági és kényelmi utasítások kézikönyve/Korlátozott jótállás. Többet foglalkozik a helyes testtartással, mint magával a számítógéppel.
2011. jún. 16. 19:27
 12/20 P.O.C. ***** válasza:
Milyen laptopról van szó?
2011. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Toshiba Satellite L650-1N6 3Y W7 A Laptop Diszkontban vettem. Egy hete. Még nem hívtam őket, mert Édesanyám még dolgozik rajta a hétvégén. De ha befejezte, utána át akarom partícionálni 50-182-re, mert okosan 116-116-ra csinálták. Ha átrakom a családi albumot a gépemről, betelik a fele :) Csak nem tudom, hogy a DVD író miatt (nem írja a DL-t, mert nem kompatibilis a DVD író a Win7-tel) a paírtícionálás előtt, vagy után reklamáljak?
2011. jún. 17. 18:03
 14/20 P.O.C. ***** válasza:

Nem tudom mit nem találsz rajta, ott van az első fejezetben!

[link]

A 0 (nulla) gombbal kell bekapcsolnia gépet!

Csak olvasni kéne!


Az újraparancsnoklással gallyra vágod a recovery partíciót (ha ez számít egyáltalán neked).

De ha már minden áron ezt akarod, akkor szerezz be egy ugyan olyan Windows 7 telepítőt, mint ami fent van (lehetőleg eredeti MSDN -t). Azzal meg újra tudod telepíteni az eredeti licenceddel valamin egyúttal particionálni is tudod.

2011. jún. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Újraparancsnoklással? Partícionálásra gondolsz? Az mindenféleképpen muszáj, mert mint mondtam fele fele arányban osztották el a profik. Hidd el nekem, semmi ilyesmi nincs a kézikönyvben. Fejezetek sincsenek. Az egész a biztonsági előírásokról, stb szól.
2011. jún. 19. 16:07
 16/20 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy msdn?
2011. jún. 19. 16:08
 17/20 A kérdező kommentje:
De ha valaki elárulja nekem, hogyan tudom átállítani a partíciók méretét újratelepítés nélkül, akkor nem akarnám formázni a gépet.
2011. jún. 19. 16:10
 18/20 A kérdező kommentje:
Na én ilyen könyvet egyáltalán nem kaptam!!! Nagyon köszönöm!
2011. jún. 19. 16:12
 19/20 P.O.C. ***** válasza:

"Mi az, hogy msdn?"


Egy fizetős Microsoft szolgáltatás, ahol az előfizetőknek érhetővé a telepítőlemezeket iso formátumban, még a legújabb javító csomaggal integráltakat is. Gyakorlatilag ezek kerülnek a boltok polcaira is. Ha ilyet szedsz le, biztos lehetsz abba, hogy nem piszkált bele senki.


"De ha valaki elárulja nekem, hogyan tudom átállítani a partíciók méretét újratelepítés nélkül, akkor nem akarnám formázni a gépet."


Erre minden partínionálló program képes. Rengeteg ingyenes van.

2011. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Szia!


Elméletileg a Win7-en belül is lehet partícióméretet módosítani, de nekem a C-t sikerült csak zsugorítani, a D-t viszont nem tudtam növelni. Tudsz nekem mondani egy jó programot erre?

2011. jún. 20. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!