Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot érdemes venni...

Milyen laptopot érdemes venni 120e-150e Ftból?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy az akkumulátora ne menjen gyorsan tönkre, és hogy megbízható márka legyen.

WiFi legyen benne.

Más elvárásom nem nagyon van:)


Én nekem az ASUS-t és az ACER-t vmint a hP-t ajánlották. Szerintetek?


2011. jún. 10. 12:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hogy ne játsz vele órákat
2011. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Panda Péter ***** válasza:

azért a dell-t sem kell az egekig magasztalni, a mindenki által olyan hevesen ajánlgatott inspiron n5xxx széria (szerintem) borzasztó rosszul sikerült (anyagminőség, összeszerelés és ergonómia, a hardver az most tök mellékes).

a második válaszadó által ajánlott business dell-t viszont én is ajánlom, vagy valamilyen renew-os probookot (aluminium tetőset!)

2011. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló!

én elég hülye vagyok infóból, szóval kevésbé értem amit írtál :\

de most akkor a dell-en belül is van többféle és az se mind jó? vagy most mivan?


nekem erre kell a laptop:

net

irodai alkalmazások(word, excel)

ritkán filmnézés, zenehallgatás

játék csak a windowsos kártyajátékok:)

szóval nincsenek nagy elváráasim.

2011. jún. 10. 17:06
 14/20 A kérdező kommentje:

ja és fontos, hogy 2 év után még töltő nélkül is működjön.

ismerősömnek azt hiszem toshiba van, és töltő nélkül 1 percet sem bír ki.

2011. jún. 10. 17:07
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor az a HP kell neked amit írtam(2. voltam)
2011. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Panda Péter ***** válasza:
55%

ha nagyméretű, robosztus, megbízható gép kell, akkor:

[link]

ha pici, hordozható de masszív gép kell, akkor:

[link]

2011. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
amit panda peti írt és amit én(2 probook) az enyimet vedd,már csak a vga miatt is,meg mert olcsóbb is
2011. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
csak azt nemértem, hogy írom h LAPTOP kell 125e és 150ezer KÖZÖTT, akkor miért kell számítógépet ajánlgatni meg laptopot 170é??? :D
2011. jún. 10. 19:02
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

En vagyokaki eloszor Dell-t ajanlott.


Dellbol 4 fele van alapvetoen:

Inspiron - otthoni celra ajanljak, nem tul massziv

Vostro - kisvallalati szferanak ajanljak, valamivel masszivabb

Latitude - nagyvalalati szferanak ajanljak, a legmegbizhatobb, legmasszivabb

XPS - elsosorban grafikai munkare, esetleg jatekra


Nyilvan mind a 4-bol van mindenfele erossegu hardverben, ha nincsenek nagy igenyeid, hardver szempontbol a belepo is eleg, viszont azert ajanlottam a legolcsobb Latitude-ot, mert az azert masszivabb, tartosabb az olcso Inspironoknal.


Ami az Acert illeti, en sem ajanlom, bar abbol is ki lehet fogni jot. Az Asus 2008-as visszamenoleges statisztikak szerint a legalacsonyabb meghibasodasi aranyu marka volt laptopbol, de azota romlott a termekeinek a tartossaga, es volt par hibas szeriaja. A k52je es k52jf szeriat nem ajanlom, de a k52f megbizhato, viszont eleg fos billentyuzete van. Baratnomnek ilyen van, es a billentyuzetet leszamitva meg van vele elegedve, termeszetesen a Dell Inspironnal egy kategoria, szoval sokat hurcolaszni nem erdemes. Sokfele kiszerelesben kaphato 100 ezertol 150 ezres arig, nincs dedikalt videokartyaja, Pentium p6100, i3 es i5 Arrendale magos procikkal aruljak, amelyek ujab architekturara epulnek, mint a Dell, amit linkeltem.

Amely markak meg megbizhatoak, azok a Toshiba, Lenovo, Sony, Samsung, Packard Bell-t annyira nem ismerem, bar ugy hallottam valami koze van a Dellhez.

2011. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos választ!:)


csak azért érdeklődtem, hogy ne a sz.gép boltba halljak először ezekről a dolgokról:)

2011. jún. 11. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!