Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet érdemes összerakni?

Milyen gépet érdemes összerakni?

Figyelt kérdés
P.O.C. azt szettném tőled kérdezni hogy az iponál van olyan fizetési lehetőség hogy utánvétel??? meg tudsz majd nekem küldeni egy gép linket megint 100k értékben mint az előző olyat ugyan úgy játszásra akarom használni meg nettezésre meg film nézésre
2011. jún. 9. 14:38
1 2 3 4 5 6
 1/51 P.O.C. ***** válasza:
Postai után vétel? Hogy ne lenne? Minden hazai Webshop -on van.
2011. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 P.O.C. ***** válasza:

Íme:

[link]


Ha meg kell Billentyűzet+egér páros is válaszd a GENIUS KB-C210 -et (vagy más neked szimpatikusat hasonló árban). És hogy a keretben marad a táp helyett legyen az FSP HEXA 400 W.

2011. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
köszi am írtam párszor emailt neked vagyis privátra rá mentem nem tom hogy küldte-e neked
2011. jún. 9. 15:06
 4/51 P.O.C. ***** válasza:
Megkaptam, de az egy olyan fiókra megy, amit csak hetente ellenőrzök.
2011. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
gondolom akko ez a gép elviszi a cod 6 7 mag majd az újat meg az újakat is csak nem max felbontásal. szombaton ha minden igaz rendelem a gépet szerinted mikor jön meg majd??
2011. jún. 9. 15:09
 6/51 A kérdező kommentje:
ja
2011. jún. 9. 15:10
 7/51 A kérdező kommentje:
cod 6 7 meg majd az újat meg az új játékokat
2011. jún. 9. 15:11
 8/51 A kérdező kommentje:
ja és gondolom a géphez kapok kábelt amivel a gépet be tudom dugni a konnektorba nem??? (gondlom a táphoz adják)
2011. jún. 9. 15:35
 9/51 anonim ***** válasza:
En Hexa-t nem vennek, ninsc rola semmi info.
2011. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 P.O.C. ***** válasza:

OEM táphoz nem jár tápkábel. A dobozos változat meg 700 ft -al drágább.

Legutóbb egy irodaháznak rendeltem 2 gépet Gigabyte GZ-M3 házzal, és FSP APN OEM táppal az ipon.hu -ról. Szerelést is kértem, mert nem volt időm vele kínlódni.

Érdekes módon mégis volt minden. :) Tápkábel is.

Ez vagy lehetett az IPON alkalmazottak figyelmessége, vagy hogy az OEM táphoz, vagy a táp nélküli házhoz mégis járt tápkábel. A számlán minden esetre nem szerepelt. Viszont pár héttel később, csak OEM tápot vettem (ugyan azt az FSP -t) meg még pár alkatrészt, és kábelt nem kaptam.

Szóval jobb ha megkérdezed. Amúgy bármelyik PC boltba kapsz 300 Ft -ért.

2011. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!