Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen netbookot ajánlanátok...

Milyen netbookot ajánlanátok olyan 80-90e forint értékben?

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta szeretnék egyet, csak sajnos mostanában lesz lehetőségem megkapni. Milyet ajánlanátok? =)

Szempontok:

1.) Win7-et szeretnék rá mindenképpen, de nem akarom, hogy lassú legyen miatta az egész gép. Tehát legyen gyors.

2.) Legyen viszonylag sok hely rajta.

3.) Szeretném, ha lenne benne beszerelve webkamera.

4.) Legyen rajta SD kártya, akár MICRO SD kártya férőhely, valamint mindenképpen több, mint 2 USB csatlakozó.

5.) Wi-Fi internet.

6.) Praktikus, kicsi, semmiképpen ne melegedjen túl.


Kb. ennyi. =) A gép csak otthoni használatra lenne, elsősorban internetezésre, személyes dolgaim intézésére. Mit ajánlanátok? Nem baj, ha egy kicsit túlmegy az összegen, mert nagykerből szereznénk be.


2011. jún. 9. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én ilyen részletekbe menően nem tudom mi van meg mi nincs, de nekem Asus EEE pc van, amit nagyon szeretek, 1 éve használom és semmi baja, alig lassult valamit. a 150 giga soknak számít? És árban is kb ennyi
2011. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Panda Péter ***** válasza:
az a baj, hogy most még szinte minden netbookban ugyanaz a "vas" van, apró különbségekkel (a nem túl acélos intel atomról van szó ugyebár). ha nem sürgős, akkor én a helyedben megvárnám azokat amik AMD féle E350-es kétmagos APU-val jönnek ki, azokban azért már lesz erő.
2011. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én személy szerint ezt ajánlom:


[link]


[link]


nekem bevált!

2011. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én szerintem, [link]


Meg


van egy 13.3 inches kijelzős notebook azis jó árban van ez az eladó tette fel ha jól emlékszem.

2011. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!