Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha van ideje valakinek aki...

Ha van ideje valakinek aki ért a gépekhez segítsen lécc |többi lent|?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék egy új gépet, mert a mostani már régi, és nem futnak rajta a mostani játékok. Szóval olyan kellene, amin a mostani játékok co6,crysis,Medal of h. 2010 az ilyenek szépen mennek rajta. Szóval az a kérésem, hogy ha valaki letüdná irni mien cuccokat vegyek bele, mert én nemértek ezekhez, csak játszani szoktam. Az összerakást meg tudom oldani, az egyik ismerősöm összerakná, csak aztmonta a cuccokat vegyem meg hozzá. Olyan 100 ezer körül vagy ha lehet alatti összegre gondoltam. És ha kérhetnék linkeket is, hogy tudjam hol vegyem. Előre is köszönöm mindenkinek.
2011. jún. 6. 15:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
[link] Ezt javaslom. Szerintem ez jobb mint a másik processzor
2011. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hülyék...

[link]

Iet vegyél, 2. generációs 1155 ös tokozással.

2011. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
a 2 processzor mennyivel különbözik? Az elöttem írt 2 processzorról van szó
2011. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem az 2. Generációs Sandy Bridges, tehát gyorsabb stb, 1155ös foglalat típusa van, intelnél ez a legnépszerűbb, az erősebb/jobb procikat erre a tokozásra gyártják.
2011. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az előző oldalon lévőhez képest kicserélnék pár dolgot:

processzor: [link]

alaplap: [link]

memóriából 2*2GB, ugyanolyan

és merevlemez: [link]


...az alkatrészek hasonló árúak a viszább levőeknél, de nem hiszem, hogy kijön 100 ezerből!

2011. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!