Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha van ideje valakinek aki...

Ha van ideje valakinek aki ért a gépekhez segítsen lécc |többi lent|?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék egy új gépet, mert a mostani már régi, és nem futnak rajta a mostani játékok. Szóval olyan kellene, amin a mostani játékok co6,crysis,Medal of h. 2010 az ilyenek szépen mennek rajta. Szóval az a kérésem, hogy ha valaki letüdná irni mien cuccokat vegyek bele, mert én nemértek ezekhez, csak játszani szoktam. Az összerakást meg tudom oldani, az egyik ismerősöm összerakná, csak aztmonta a cuccokat vegyem meg hozzá. Olyan 100 ezer körül vagy ha lehet alatti összegre gondoltam. És ha kérhetnék linkeket is, hogy tudjam hol vegyem. Előre is köszönöm mindenkinek.
2011. jún. 6. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100 ezer forintból komplett új gépet akarsz vagy a mostani gépedből maradna valami? Mert ha komplett új gépet szeretnél akkor 100 ezer forintnál többet áldozzál rá, mert most vennél 100.000 Ft-ért gépet az kb fél év alatt úgy is elavul. Inkább áldozz rá többet és akkor lesz egy jó géped
2011. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem komplett új gépet szeretnék.

Szerinted mennyi lenne ha mindent megvennék hozzá?

2011. jún. 6. 15:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha teljesen új gépet szeretnél akkor tervezek neked 1et és belinkelem. Monitort nem teszek hozzá. kb 10 perc és kész
2011. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
óó nagyon köszi :D
2011. jún. 6. 15:57
 5/15 anonim ***** válasza:
1 picit elhúzódik a tervezés de nemsokára kész :)
2011. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

alaplap: [link]

processzor: [link]


memória: [link]


VGA: [link]


vagy ilyen VGA: [link]


tápegység: [link]


winchester: [link]


DVD író: Ha a mostani DVD íródnak nem olyan lenne a csatlakozója: [link]


én ezt ajánlom. Én ezt fogom majd megvenni 1 hét múlva. Monitort, gépházat kihagytam mert azt gondolom hogy van.

2011. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. jún. 6. 16:24
 8/15 anonim ***** válasza:
NM. Remélem hogy tetszik a konfiguráció. Ha kihagytam valamit ami kell még akkor szólj és keresek neked valami jót :) Ha meglesz az új géped akkor sok jó játékot kívánok
2011. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
első generációs i5 ? :D jóvicc
2011. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1556 os foglalattal...azt a gépet már te nem fogod fejleszteni alaplapcsere nélkül :)
2011. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!