Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox360 Play DVD hiba?

Xbox360 Play DVD hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap frissítettem liveról a dashboardomat és azóta minden írott játéknál play DVD t ír ki. Mi lehet a baj? Légyszi ha tudtok segítsetek


2011. jún. 6. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
a baj az, hogy lefrissítetted. az új dashboard frissítés lefrissítette az optika firmware-jét, így csak gyári lemezeket olvas. Megoldás: ha kell szívesen megcsinálom: újra kell flash-elni, viszont az új játékokat továbbra sem fogja egyelőre olvasni (AP2.5). a Microsoft van most lépéselőnyben :). ha kell segítség: [link]
2011. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És te mennyiért flasheled ki az Xboxot?
2011. jún. 6. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
8000,- + szállítás
2011. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, majd írok egy mailt ha lesz pénzem
2011. jún. 7. 15:29
 5/5 anonim válasza:
Szia nekem ugyan ez a problémám, de nekem azóta ilyen mióta ki flesseltettem :S de fél óra mulva már jó is az xboxom és mindent be ad? Ez normális valaki segítsen!
2011. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!