Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox360 3 led-es hiba. Elkerül...

Xbox360 3 led-es hiba. Elkerülhető anélkül hogy kene javiitsam? És igaz hogy ha ki van csippelve és 3 led-es lesz akk nem cserélik ki?

Figyelt kérdés
Szeretnák venni egy Xbox360-at.De félek a 3 Led-es hibától.Akk Kijelzi a hibát mielott a GPU-ja fellforna vagy mielött tönkremegy a gép jelzi valahogy h kapcsoljam ki?De ha eggziksem akk Veszek hozzá ventillátort és akkor esélytelen az ilyen hiba ugye?
2009. máj. 21. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagy mázli kell, hogy elkerüld (sajna ezt nem lehet).

Én 2006 jun.1.-én vettem az x360 premium gépem 2009 jul. közepén jöttek a jelzések, játék közben hirtelen két piros LED majd a gép leállás pár nappal késöbb szintén 2 LED végülAug. elsö hetében meg adta magát.

Ha venni akarsz akkor FLASH-eltesd ki nem CHIP-peltesd ha netán tönkremenne akkor a FLASH-t "eltávolítják" és küldik vissza a MS-hoz cserére. A lényeg, hogy oda vidd vissza majd a gépet ahol veted. Semm FLASH-nek sem CHIP-nek nincs köze a 3LED hibához az gyártási hiba.

Pedig + ventillátort is használtam + szoba ventillátort. Sajna ez van. De mint olvastad az enyém 2006-os volt azota biszti, hogy ezt a problémát orvosolták az MS-nél.

2009. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!