Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik géppel...

Szerintetek melyik géppel járnék jobban egyetemen?

Figyelt kérdés

Két Dell inspiron notebook között vacilálok.

Az egyik egy 11,6" a másik 15,6". Az a gondom, hogy félek a kisebbik talán túlságosan apró lesz és idegesíteni fog, ha esetleg szöveget szerkesztek. Viszont mivel rengeteget hordoznám, így előnyösebb lenne a ultra mobilitás. A másik egy normál méretű laptop, mindennel felszerelve. Mondjuk az nagy előnye ez utóbbinak, hogy van optikai meghajtója. Gondolkodtam egy 13"ason is, az lenne az ideális, de azok túlszárnyalják a pénztárcámat. Úgyhogy e kettő közül lesz valamelyik. :\

Melyiket ajánlanátok?


[link]


[link]


2011. jún. 5. 23:47
 1/6 anonim válasza:

ilyen színben?

egyikkel sem.

2011. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

N5010.

Nekem is az van, i3-as procival, most megkaphatod 126 ezerért, lehet hogy megéri a felárat a régi procissal szemben. Mindennap cipelni nem kényelmes, én egyszer vittem be a suliba, és eldöntöttem, hogy többet nem. :)

De a kicsi gyakorlatilag használhatatlan, mindenképp a nagyot vedd, ha otthon nincs másik géped.

2011. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát igen, ettől tartok.. hogy csak azért, mert kicsi és hordozható még nem biztos hogy nyerő. lehet hogy egyáltalán nem tudok rajta semmi értelmeset csinálni :D
2011. jún. 6. 00:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg ez? Igaz, ez nem Dell, de szvsz nem rossz.

[link]

2011. jún. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az N5010-est vedd es melle egy jo laptop hatizsakot es meg van oldva az ultra hordozhatosag.
2011. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont, erre nem is gondoltam, én egy régi nagy szögletes laptoptáskában hurcoltam, valószínűleg ezért ment el tőle a kedvem. :D
2011. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!