Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop hűtő, most akkor...

Dymo kérdése:

Laptop hűtő, most akkor mennyit számít?

Figyelt kérdés
Olvasgattam több fórumon is,és elég ellentétes vélemények voltak. Volt aki azt állítótta,hogy csak pár fokot hűt (1-3) és tesztekben is ezek voltak. A másik véglet aki azt mondja,hogy simán 10+ fokot jelent. Most akkor mi az igazság?
2011. jún. 5. 20:54
 1/5 anonim válasza:

Nekem van, és nem bántam meg hogy vettem. Régen mindig túlmelegedett a gép, de már jó.


Hűtő nélkül ugye a gép könnyen melegebb lehet a normálisnál, mert az alján távozó meleg levegő nem tud hova menni, mert gondolom van egy asztal alatta. A hűtővel viszont ez a meleg levegő szétáramlik.


Tehát ennek stabilizáló szerepe van, nem hűtésre készült. :)

2011. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De csak hogy példát is hozzak: régen 90-100 fokos is volt a procim hőmérséklete játék közben, nagyon nagy terhelés alatt a speedfan szerint. Most 65-78 között van, nyilván ez függ attól is, hogy hűvös, szeles nap van-e nyitott ablakkal, vagy kánikula :)
2011. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Nem minden laptopot egy kaptafára csinálnak! Más a borítás, más az alaplap, és a processzor elhelyezkedése, teljesítménye stb.. Így a hőleadás is más. pl. az sem mindegy hány fok van a lakásban, és milyen huzatos.


Így ahány eset, annyi mért érték...

2011. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De akármilyen laptop is, megéri venni egyet. Pár ezer forintot megér.
2011. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dell inpsiron n5110-em van.

Értem,de 1-2 fokért nem fogok venni egy hűtőt több ezer forintért. A 3 év garanciát csak nem viccből adják rá,nem? :) Ha tényleg levisz akár 10 fokot is,ahogy mondjátok,akkor viszont megér annyit-

2011. jún. 5. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!