Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelenthet ez a hibauzenet?...

Mit jelenthet ez a hibauzenet? Mit csinaljak, hogy legyen hangja a filmnek?

Figyelt kérdés

You may need an additional audio decoder to play the soundtrack of this file. This file contains a track in the Dolby AC3 Audio (code 7162) format. You may need to install a DirectShow decoder for this audio format in order to hear the soundtrack of this file.


Megprobaltam DIVX Plussal es media playerrel is, de mindkettonel tok nema. Fontos lenne nagyon, kerem aki tud segitsen es ugy magyarazzatok, mint egy laikusnak. :) Mobilnetem van, tehat ha le kell hozza tolteni, akkor arra nincs lehetoseg. Koszonom!


2011. jún. 5. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

kodek hiba van, mindenféle képp lekel töltened a netről

egyet


[link]

2011. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj olyan lejátszókat, melyben eleve benne vannak a codec-ek, pl. VLC Media Player.
2011. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, most mar csak azt nem ertem, hogy miert jatszik le egy csomo filmet es parat miert nem? Mert nem mindre irja ezt ki.
2011. jún. 5. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:
a k-lite codecpackot ha felrakod felrak magával egy media classic playert és ahoz társitva szinte mindent visz
2011. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!