Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Gamer PC-t vegyek...

Milyen Gamer PC-t vegyek 300ezer Ft-ból? Több féle ötletet is elfogadok

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 22:13
1 2 3
 21/27 Orfeus válasza:

Ezt természetesen képletesen értettem. Amúgy, látom csak belekötni tudtok a másik emberbe, írj jobbat hogyha ennyire vágod a témát...


Mert ahogy látom te nagyon értesz hozzá...

2011. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Panda Péter ***** válasza:
már ne haragudj, kedves Orfeus, de azért írtál néhány böszmeséget. főleg a tápos résznél röhögtem majdnem fel.
2011. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Gyulusss válasza:
Nem, nem értek hozzá nagyon, és már megint túlzol, honnan veszed, hogy értek hozzá. Nem tudom eldönteni, mit hogyan értesz, légyszi fogalmazz tisztábban.
2011. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Orfeus válasza:

Panda Péter, azt hiszem nem böszmeség hogy ha normális áramellátást szeretnék egy 300.000-es géphez, és nem egy 400 wattos táppal akarom égetni a 60K-s vidikarimat meg a 4 magos procimat....



Gyulussss


Én azt gondolom, hogy ez ahhoz nemhogy kevéske, de nevetségesen gyenge konfig.


Ebből a mondatból következtettem arra hogy te nagyon is értesz a dolgokhoz.... Rögtön vágod a konfigot minden...

2011. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Panda Péter ***** válasza:
attól hogy csúcskategóriás konfigról beszélünk, nincs az a négymagos proci+ csúcskategóriás egy GPU-s rendszer, amit ne hajtana meg egy jó 400W-os táp. pont. 600W+ csakis több GPU-s rendszerekhez kell.
2011. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Orfeus válasza:
Igen, ezzel én is tisztába vagyok hogy viszi a faintos 400-as, de szerintem ha már egy új gépet teszek össze és ennyi pénzem van, akkor már miért sajnálnám rá? Amit összedobtam az se volt 300K...
2011. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

hello bp1985 első szavaiból idézném hogy én is a ps3-at ajánom

mi is azt veszünk 2011 ősszel :P :D

szerintem olyat vegyél mert a gépre elmegy minden pénzed game meg nincs :D

DE MEGVESZED A PS3-AT HOZZÁ JÁTÉKOKAT (TUDVA JÓ DRÁGÁK DE MEGÉRI )

én összefüggően a ps3-at javaslom :D

2011. jún. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!