Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Gamer PC-t vegyek...

Milyen Gamer PC-t vegyek 300ezer Ft-ból? Több féle ötletet is elfogadok

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 22:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
pcoutlet egy rakás szar, ott ne vegyen senki komplett gépet. Lematricázzák és nem nyúlhatsz a saját gépedhez! Ha megbontod a gépház oldalát elveszik a gari
2011. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:

Szerintem érdemes lenne a vaterán is körbenézni. Itt van egy kimondottan játékgép, párszor használt (szinte új) szuper áron. Sajnos sokan meg vannak szorulva, és jóval az érték alatt adják az árukat:

[link]

2011. jún. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Ha még mindig nem vettél gépet tudom ezt is ajánlani neked:

[link]


Megbízható a srác, és szuper áron adja

2011. jún. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Panda Péter ***** válasza:
ez szép és jó, de minek vegyen az ember lga1156-os platformra építő gépet, ha sandyt is tud?
2011. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 bp1985 ***** válasza:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-05 17:49


Ez minden boltba így van.

2011. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 bp1985 ***** válasza:
100%
A másik. Gondolj bele, egy hozzá nem értő belenyúl, elromlik a gép, és visszaviszi, hogy nem jó. Te azt megcsinálnád neki ingyen? Mondjuk szétégeti az alaplapot, vagy rossz ramot rak bele, vagy akármi...
2011. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Orfeus válasza:

Szerintem magadhoz mérten vegyél először is.


Vidikari mindenképp fullos kell hogy legyen 60-70K körülit, ASUS GeForce ENGTX480 én ezt venném (80K)


akkor 8 Gb ram mindeképp (akár ikerram :O), DDr 3 mindenképp! akár 4*4-es ikerramot (16 giga) (38K)


alaplap is legyen egy 40-50K, gigával nekem eddig semmi bajom nem volt, szal én azt vennék... én 45K-ér néztem (45K)


Proci lehet 4 magos de mindenkép AMD legyen faintos hűtéssel. Ezzel az a gáz hogy a 4 magot nem tudja teljesen kihasználni, szóval vitatkoznak a nagyok hogy érdemes e 4 magosat (nem tudja kezelni az OP rendszer), de szerintem igen, egy 4x-es AMD a legjobb! Vagy akár

AMD Phenom II X6, ez is van 40-50 körül.. és ez ugyebár 6 mag... (50K)


Táp az 500-nál jóval nagyobb legyen, nem komodorral nyomulsz nekem pl. 800-as van :) 1000 Wattos van 40-ér (40K)


eddig 253, a többit meg tod venni 50ből.


Ilyen gépet összeteszel, 10 év múlva lefújod a port, és a legújabb játékokkal is játszol...


Ház az ami tetszik....


Winchester 1/2/3 terra... igény szerint...


Író, olvasó szintén igény szerint....

2011. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Panda Péter ***** válasza:
azért írtál te is egy két böszmeséget. 4x4GB ram? az azért még túlzás (bár tény hogy most a ddr3 piszok olcsó). 4magos AMD a legjobb? talán majd októberben ha kijönnek a bulldozerek, addig semmiképpen. 40ezres alaplap? minek, tán tuning világbajnoskágra készülsz? 800W körüli táp egy olyan konfignak amit egy 400W-os is vígan elvisz?
2011. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Orfeus válasza:

azért írtál te is egy két böszmeséget. 4x4GB ram? az azért még túlzás (bár tény hogy most a ddr3 piszok olcsó).


Azt írta hozzak ki egy jó gémer gépet 300-ból, tessék... Én semmi gibát nem találok benne.... Ha ennyiért szeretne akkor miért túlzás a ram?...


4magos AMD a legjobb? talán majd októberben ha kijönnek a bulldozerek, addig semmiképpen.


Már most is vannak olyan procik hogy elég lesz 10 évig...


40ezres alaplap? minek, tán tuning világbajnoskágra készülsz?


Azért nem mind1 hogy egy p4-es msi alaplapra pakolsz rá ilyen cuccokat, vagy egy pro alaplapra..



800W körüli táp egy olyan konfignak amit egy 400W-os is vígan elvisz?



Amd-nél nem mind1 hogy mekkora a táp, milyen a hűtés.... Inkább nagyobb tápot veszek és vígan nyomom a legjobb gémekkel, minthogy azon fossak mikor füstöl el a 4 magos procim a 400-as tám miatt, amit egyébként p3-asba is tettek... Nem véletlenül találtak ki nagyobb tápokat...

2011. jún. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Gyulusss válasza:

"Ilyen gépet összeteszel, 10 év múlva lefújod a port, és a legújabb játékokkal is játszol..."


Ez tényleg lehetséges?

Én azt gondolom, hogy ez ahhoz nemhogy kevéske, de nevetségesen gyenge konfig.

2011. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!