Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy eri meg jobban gepet...

Hogy eri meg jobban gepet venni? Miert? LEnt reszlet

Figyelt kérdés
Megvegyem keszen oszerakva vagy inkabb vegyem meg darabokba es en rakom ossze??
2011. jún. 1. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én darabokba ajánlom. Pl. felmész árgép.hu-ra ott megkeresed a legolcsóbb alkatrészt kínáló boltot és megrendeled. Meg lehet így jó pár ezrest spórolni.
2011. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szeritnem is darabokkent...osszerakotba ált.nem a legjobb tápokat rakják.

Eleg nagy kulombseg is lehet azonos tipusu de mas gyarto videokartyaja kozott és meg azon belul is az gyaritulhajtott stb....szoval igy te tudnad osszerakni ami kell.

2011. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Üdv:)

csak is darabokba !!


Az előre öszerakott gépek hátrányai


1 gagyi minőség

2 csúnya de mondom csúnya szerelés

3 és a gépek állatába le vannak blombálva

ami azt jelenti hogy vissza viszed az üzletbe az üzlet elküldi a szerviznek a szerviz visszaküldi az üzletnek

az üzletből haza viszed és rácsodálkozol hogy igaz hogy müködik de nem úgy ahogyan kéne


Eltelt gép-nélküli időtartam


2HÉT és 1 HÓ is lehet

2011. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Darabokban.

Mondjuk amiket összeállítanak, az én igényemnek egyáltalán nem felelnek meg, teljesen más elképzelés alapján építek gépet.

2011. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

kosz az edigi valaszokat

tulajdonkep enis darabokba szeretnem venni a netrol rendelve de anyum mind azt mondja hogyha akarok gepet venni akor vegyem meg keszen oszerakva a sarki szamitogepes boltbol

2011. jún. 1. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:

mond meg az anyudnak hogy darabokba érdemesebb


és az a sarki számítógépes bolt az foglalkozik gép összerakással is a te igényeidnek?


ha igen

ipon on össze raksz egy gépet

kinyomtatod és a listát benyujtod a sarki pc s boltnak

:)


ha kell segítünk össze álltani


Az anyudat meg csokltatjuk

2011. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Iponon megrendeled az alaktrészeket és max kérsz összeszerelést is (azt hiszem 2500Ft) és mondhatod, hogy egybe gépet vettél.

A mezei kész konfigokra a garancia csak egyben jár, míg darabokból összerakva alkatrészenként is gariztatható...ráadásul úgy alkatrészenként 3-5 év is lehet a jótállás.

Kész gépeknél ismered a procit, a RAM mennyiségét, a VGA típusát meg a HDD méretét és kész...összerakott gépnél meg minden kis alkatrészt részletesen összeválogathatsz a legjobb ár/érték arányú cuccokból, hogy az utolsó csavarig büszke lehess rá! :)

Ráadásul fél évente érdemes kicsit kitakarítani a gépet...leragasztott masina meg ott porosodik 2 évig, még egy plusz vinyót sem tehetsz bele a szervíz megkerülése nélkül, amíg tart a gari. stb

2011. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Panda Péter ***** válasza:

már mondták ugyan, de én is idetrollkodok válaszolni: alkatrészenként érdemes, mert:

a kis boltok konfigjai gagyik (főleg a lapon és a tápon spórolnak)

van olyan alkatrész amire lehet több gari van, mintha egybegépet veszel

pontosan azt kapod amit rendeltél, nem lesz "kinder meglepetés" a gépházban

mondasz egy összeget és összedobunk neked pár alternatívát.

ajánlom az ipon.hu-t, kérhetsz tőlük összeszerelést is, de egyébként nem nagy cucc összedobni otthon se, csak egy csavarhúzó kell, esetleg egy zseblámpa, jó sok hely és néhány szabad óra. nameg a USER GUIDE

2011. jún. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én innen vettem (ez egy gépösszerakó program):


[link]


Darabonként akkor persze, ha értesz az összeszereléshez:) de nem minden kompatibilis mindennel, én nagyon ajánlom a kis boltot, ahol én vásároltam (kissé béna vagyok) másnapra összerakták nekem a gépet


INGYEN!!!


Van egy gépösszerakó funkció, amit belinkeltem, nekem sokat segített, de még így is inkább személyesen mentem be, és az eladó srác ajánlott egy újabb, jobb videokártyát, mint amit én kiválasztottam, jobb áron!


Szóval nem kell a kisboltoktól félni, én nagyon elégedett voltam, mindenben adtak tanácsot, és utána még telefonban is kérdezhettem tőlük!

És semmivel nem spóroltak, az tuti!

Főként nem az idejükkel!


Az árgép akkor jó szerintem, ha 1-2 dolgot akarsz venni, mert nem minden uott van jó árban, és a szállítási költség nem kevés a végén.

2011. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!