Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A notebook-om telepének...

A notebook-om telepének töltésével kapcsolatban lenne kérdésem. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Nos, arról lenne szó, hogy egy pár napja felugrott egy ablak, a telepen energiatakarékosságával kapcsolatban. Arról volt szó benne, hogy mennyivel jobban megéri, hogyha beállítom, hogy csak 80%-al töltse mindig fel a telepemet. Én rámentem, hogy OK, mert szeretném, ha hosszabb életű lenne az aksim. Most viszont, nemsokára el fogok utazni, az utazási idő meg több óra, és szeretném, ha előtte rendesen, 100%-ra fel tudnám tölteni a telepem... most viszont nem tudom, azt hol tudnám visszaállítani? Mert megnéztem az energiatakarékos beállításoknál, de sehol sem találtam... Valaki esetleg nem tudja, PONTOSAN hol lehet? Az a 20% nagyon jól jönne nekem az utazásnál, és közben nem tudom bedugni a töltőbe... Előre is köszönöm az értelmes válaszokat és igazán sajnálom hogy ilyen analfabétás kérdést kellett feltennem, de fontos lenne megtudnom a választ!
2011. máj. 29. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
A sok rizsa helyett a gép típust, oprendszert kellett volna megírnod.
2011. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nahát, nagyon köszi, hogy ilyen rendes vagy... sok rizsa... csak próbáltam jól elmagyarázni a dolgot! Amúgy: Samsung N145-ös típusú notebook és Windows 7 van rajta...
2011. máj. 29. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem angol van:

Control panel>Hardware and sound>Power options>Edit plan settings>Change advanced power settings

Itt válthatsz.

2011. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Uh, tényleg köszi, megpróbáltam lefordítani, de az utolsó 2 részt nem értem... segítene valaki? Odáig ment, hogy Power Optins, de utána mi a másik kettő magyar megfelelője?
2011. jún. 1. 20:46
 5/9 anonim válasza:
Jesszusom mekkora p.ö.c.s....
2011. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Edit plan settings: Szerkesztése a Séma beállításainak (magyarosítva)
2011. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Change advanced power: Speciális energia ellátás 8magyarosítva!
2011. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(magyarosítva)
2011. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsó 3, értelmes választ, most legalább tudom, hogy hol induljak el... bár még nincs meg a vége, de nem adom fel! Eljutottam az utolsó angolról magyarra fordított pontra, és ott is próbáltam állítani, eddig semmi... jó, nem akarok minden erre látogatót ezzel fárasztani, de még 1x köszönöm, aki eddig segített!
2011. jún. 4. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!