Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok egy olcsó de jó...

Ajánlanátok egy olcsó de jó videokártyát?

Figyelt kérdés
No az a helyzet, hogy meghalt az ati 9600xt kártyám és most néznék helyette valami mást, ami hozza ennek a szintjét vagy jobb, és kb ilyen árban van. (persze tudom h. rég elavult kategória de csak régebbi játékokhoz kell). Köszi:)
2011. máj. 28. 13:51
 1/5 anonim válasza:

Szia! Én körülbelül egy hónapja vettem egy ATI Radeon x1650PRO AGP8X 512MB-osat. Nekem viszi rendesen a játékokat, az újak is elindulnak rajt (Bár az újak maximum grafikán nem mennek vele). Szerintem vegyél egy ilynet, ez éri meg a legjobban hidd el. Én 10ezerér vettem (+Posta), de hidd el megéri gyűjteni egy ilyen kártyára.


Ha nem akarsz gyüjteni akkor ajánlom a Radeon 9800PRO-t, nekem ilyen volt korábban és szuper volt ez is, csak lecseréltem.

2011. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pclap.hu. Fél év garit is adnak a termékekre!
2011. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
51%
Jajám, csak hogy a PCLap.hu-n nagyon drágán adnak mindent. Meg hát néha van jó termékük, de akkor hozzáteszek 2ezret aztán megveszem zsirújan...
2011. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. máj. 30. 11:34
 5/5 anonim válasza:

Pont a pclap.hu boltban vettem AGP 8X HD3650-es kártyát 10500-ért.

Zsírújan nem hogy 2000-rel drágábban nem láttam, hanem egyáltalán sehol nem láttam :o


Sok pc boltban megfordulok, szerintem a pclap használt árakban átlag alattiak, főleg, ha azt nézed, hogy milyen pluszokat kapsz még. Na jó mondjuk ha apróhirdetéshez hasonlítod, akkor tényleg nem olcsó, de azt csak akkor ajánlom, ha szívni akarsz, régen apró oldalakról vettem meg mindent, hát volt is probléma úgy minden második cuccal. Inkább rászánom azt a plusz ezrest egy 10e-es tételnél, csak legyen rá gar. A Pc laposoknál pedig az tetszett, hogy amikor gond volt, szó nélkül azonnal kicserélték az alkatrészt, sőt, egyszer még valahogy elnéztem, és nem a gépembe való kártyát vettem, másnap visszavittem, és a pénzt is visszaadták. A másik meg, hogy mindig olyan lelkesen fogadják az embert, akkor is ha este fél 9-kor esik be a boltba, azért ezt sem látod mindenhol. [link] minden ekadó cuccuk fenn van a honlapon.


Vannak még korrekt üzletek, ha szét akarsz nézni, ajánlom a hardwaredepo-t, sok jó árujuk van, és szintén jófejek, hosszú garanciát adnak, illetve a [link] mondjuk ők sajnos nem budapestiek.


Van olyan bolt, ahová nem megyek többé, mert úgy beszéltek velem, mintha gondot jelentenék nekik, nem pedig hasznot, egy boltban pedig (nem akarom őket bajba keverni, nem írom ki a nevüket) egyáltalán nem kaptam számlát és a garancialevelet is kézzel írták meg végig, le sem pecsételték :S

2011. jún. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!