Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen "kütyüt" ajánlanátok?

Milyen "kütyüt" ajánlanátok?

Figyelt kérdés
80.000-100.000 forint maximumra gondoltam, lehet ez telefon, tablet, monitor, hangrendszer bármiféle kütyü amit hasznosnak vagy esetleg egyedinek gondoltok eddig az árkategóriáig. :)
2011. máj. 26. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Dell Venue Pro

[link]

2011. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Panda Péter ***** válasza:
ha ennyire felesleges 100ezred van kéznél, adományozd el.
2011. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

20-25 láda sör...


Amúgy te tudod, ha magadnak veszed, ha nincs szükséged épp semmire, akkor ne légy már vásárlási kényszerben, tedd bankba, és később ha kell, sokkal jobb kütyüt kapsz érte, mert ezek fejlődnek.

2011. máj. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló

nemrossz kütyü, köszi

2. válaszoló

no komment..

3. válaszoló

nem mondanám vásárlási kényszernek, hogyha éppen összejön egy kis spórolt pénz és venni szeretnék magamnak egy hasznos készüléket. azt is tudom h napról napra fejlődnek ezek a cuccok, de éppen ezért nem lehet várni (szerintem) hogy maajd ha jön egy ujabb, mert utána egyből jön a másik. azért érdeklődtem hogy a válaszadóknak mi a kedvence, esetleg van e egyezés az elképzeléseink között

2011. máj. 31. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!