Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek menne a Call of...

Szerintetek menne a Call of Duty 4 ezen a laptopon?

Figyelt kérdés

Laptop:

[link]


CoD4 gépigénye:

[link]


Köszi a válaszokat:)


2011. máj. 24. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nemtudni mert nemsokminden van irva a vga-ról....

De olvasd el az ekf szerződési feltételeit ezzel a laptoppal kapcsban

nem olyan kedvező....pà rhavonta àtvizsgàlàsra kell vinni amit te fizecc és ha valami baja van akkor ki kell fizetned a vételàràt...jah és nem nyulhacc bele a szoftveres àllomànyaiba...nem tehecc rà uj msnt meg ilyeneket.és még sok màs hasonlóan hànyingerkeltő feltétel...

2011. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Igen,el futna rajta :)

2011. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek. Akkor ennyi erővel hiába menne, ha fel sem rakhatnám rá. Szerintem inkább veszek egy újat és azt havonta törlesztem, köszi első válaszoló, hogy felhívtad rá a figyelmem, elolvasom:)
2011. máj. 24. 19:23
 4/14 anonim ***** válasza:

Biztos akadozna, még kis felbontáson is.

HP 620 125 400 Ft

[link]


Viszont ezzel jobban járnál.Itt kis felbontáson akadásmentesen megy a Call of Duty 4

Dell Inspiron N5010-271822601 - i3-370, 2GB, 320GB, HD5470, Linux, 6 cell - Piros 125 455 Ft

[link]

2011. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Teszt a vga-ról.

[link]

2011. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nincs mit...

én is ugy voltam vele hogy tök jó laptop 30 ezerért...de a fősuli alatt többet is visszaadsz a vételárnál ha nincs szerencséd...

jah és elvileg a végén neked is adják...de annak is van hátülütője...csak az első nappali képzésben részesülő, nem okj képzésben résztvevő kaőhatja meg aki aláírja hogy itt megkapja a diplomáját...és ne halassz egy félévet sem mert akkor ugrik az egész..

mondják az ottani diákok hogy nem figyelnek rá annyira, de mások meg már szét is akarták verni hogy mennyit kell fizetni utánna...

2011. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha avga jófajta és van shadel model 3.0 támogatása akor eldocögrajta
2011. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi, szerintem akkor inkább a sajátomat törleszteném, amire azt pakolok, amit csak szeretnék.

Ezt néztem ki, ti mit gondoltok róla?

[link]

2011. máj. 25. 14:21
 9/14 anonim ***** válasza:
AMD procival szerelt laptopot ne vegyél!
2011. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Y4kuza ***** válasza:
sztem mennie kell a mostanság piacradobott gépekben többnyire intel gma valamennyi a vga és haverom nővérének is olyan sima vgaval velltek gépet és a cod 6 megy rajta
2011. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!