Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol találok ASUS EAH4350...

Hol találok ASUS EAH4350 típusú videokártyára ventilátort?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor linkeljetek oldalakat. Van olyan oldal ahol a videokártya szerint lehet választani ventit?
2011. máj. 21. 17:18
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Passzív hűtéses most a kártya? mert arra nem tudsz külön rászerelni ventit max csak rákókányolni. Okosabb ha egy nagyméretű házhűtőventivel megfújatod a passzív bordákat.


Vagy ha teljesen aktívat akarsz, akkor egy Arctic Cooling Accelero L2 Pro -t ajánlott, ennél jobb ár/érték arányban nem találsz rá aktív hűtőt az tuti. Meg hát egy ilyen kicsi kártyára én nem is igazán költenék többet a helyedben.

2011. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, passzív hűtéses és ezért néha túlmelegedik. meg épp az előbb játék közben kikapcsolt a gép(sztem azért mert túlmelegedett..)
2011. máj. 21. 17:50
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
Az lehet a processzor felmelegedése miatt is.
2011. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja ok.. de sztem veszek majd egy egyszerű hűtőt
2011. máj. 21. 18:44
 5/7 anonim válasza:
Nekem is passzív hűtésű kártyám volt, egy nyáron produkált ilyet amit te is írtál, rábefőttesgumiztam egy 12es ventit azt cső, nagyon profi lett .D
2011. máj. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de az a furcsa, hogy már több nagy grafikájú játékkal játszottam(DiRT2, PES11, DMC 4, NFS Undercover) és egyiknél sem csinált ilyet..

utolsó : mielőtt rágumiztad a ventit, le szedted a passzív hűtést? és bevált?

2011. máj. 22. 12:47
 7/7 anonim válasza:
Dehogy szedtem, a passzív bordákról szívta le a meleget. 4 évig volt így, most cseréltem le a konfigot.
2011. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!