Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem többre kell hogy...

A gépem többre kell hogy képes legyen, mi a hiba?

Figyelt kérdés
1 hónapja vettem ezt a laptopot ( [link] amint láthatjátol elvárható lenne tőle hogy jó minőségben lehessen rajta játszani, de ehhez képest néhány játék (pl GTA 4, Assassins creed 3)szaggatnak. Mit tegyek?
2011. máj. 17. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
egy laptop nem igen a legjobb választás komolyabb játékok futattására..inkább pc..
2011. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont elvárható hogy ezek szaggassanak... ez a konfig nem erre lett kitalálva
2011. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A processzor a gyenge láncszem.
2011. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Samsung RF511 15.6" core i5 "Sandy Bridge" 2.9GHz turbo, 3MB cache, ezzel menne max grafikán.
2011. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a helyzet az hogy itt nem is max grafikáról beszélek, hanem minden a MINIMUMON van és úgy szaggat.
2011. máj. 17. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ott nem a proci a gyenge, hanem driver hiba lesz.
2011. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a GTA IV híres arról, hogy "remekül" optimalizálták, nálam asztali gépen eddig minden komolyabb játék remekül elment de a GTA IV mégis szaggat.
2011. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megoldódott, köszi. A ram le volt húzva teljesen, nem tudom miért.
2011. máj. 18. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!