Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyen gépen milyen szinten...

Ilyen gépen milyen szinten futnának az alább felsorolt játék (ok)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Egy Notebook-ot néztem ki magamnak, elérhető áron, és azt szeretném megtudni, hogy a mindjárt felsorolt 2 játék el-e indulna rajta legalább minimális grafikus beállításokon akadás mentesen:

Processzor: AMD Sempron V120 2,2GHz (512 KB L2 Cache)

Memória(RAM): 2GB (1x 2GB RAM)

Videokártya: ATI Radeon HD4200 (sajnos a videokártya memóriáját nem írják, de interneten olvasva jópár féle van, szóval ezt nem tudom pontosan:( Elnézést!)

Belső memória: 320GB HDD

Felbontás: 1366 x 768

A két játék ami jó lenne ha futna legalább legminimálisabb felbontáson szaggatás mentesen az a : Left 4 Dead 1 illetve 2 lenne.A jelenlegi gépemen még minimumon is szaggatva tudom játszani, és szeretném ha legalább ezen tudnám kicsit szaggatás mentesen játszani a két kedvencemet.Ha ez nem jó, nem kell fáradnotok másik notebook felsorolásában, de mindenesetre mindenkinek köszönöm aki próbál is kicsit segíteni!


2011. máj. 16. 19:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Ó és tudom, hogy a notebook nem játékra való, csak azért utazás során is szeretnék kicsit kikapcsolódni(tudom, zombiölés nem szép kikapcsolódás:D).
2011. máj. 16. 19:26
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Üdv

A Left 4 Dead fullon

A másik játékot meg nem tudtam kiszürni:)

2011. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Óóó az l4d 2 is futna talán még fullon is :)
2011. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hálás köszönetem mindkettőtöknek, ezt nagy örömmel hallom!Mindkettőtöknek adok egy zöld kezet!További szép napot kívánok Nektek!:-)
2011. máj. 16. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt a laptopot nehogy meg ved amibe AMD proci van.Inkább intelest vegyél.

Ezzel sokkal jobban jársz.

Dell Inspiron N5030-127467 - T4500, 2GB, 320GB 99.680 Ft

[link]

2011. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk énis jobban ajánlom az Intelt mert kevesebbet fogyaszt és erősebb is de neked megfelel akár az AMD is.
2011. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek is, megnéztem a linkelt notebookot, és gyakorlatilag pont ilyet láttam ott, ahol én is szeretném venni.Most gondolkodom, hogy igazából melyiket vegyem meg, mert hát még nem tudom:d Még egyszer köszi Nektek is, megy a zöld kéz!
2011. máj. 17. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
:))
2011. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!