Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miben jobb egy xbox mint 1...

Miben jobb egy xbox mint 1 PC, megéri?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy lecserélem a gépem boxra. De nem tudom mivel lennék előrébb. nem szeretném ki fleshelni. ezért livet meg játékokat kell vennem. ennyi erővel gépet fejlesztek és töltöm a játékokat. gondolom nem fog évekig szép grafikát adni mint a pc.


ötlet?


2011. máj. 16. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:

az, hogy egyszer megveszed egy középszerű PC árának feléért, és évekig nem kell lecserélni (amíg jön majd a köv generáció)

nem fagy le, nem szaggat, nem swappol, gyors boot és játékindítás, nincs vírus, kontrolleres játék (pár kivételtől eltekintve jobb mint egér bill), nem kell hozzá külön drivereket mindig letölteni, nincs kompatibilitási, játékindítási mizéria.


használtan meg pár ezrekért lehet venni játékot. ami sokáig leköt.


nekem boxom van pc mellé, játszok mindkettővel. PCn főleg fps, rts megy, többi boxon.

2011. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
xbox-on nem tudsz szöveget szerkeszteni, neteni, stb. Tök más a 2. Játszani sem azt venném, hanem ps3-at, mivel az tudja a 1080-at. Teljes mértékben nem éri meg lecserélni, mert nincs annyi funkciója, mint egy gépnek. Gép mellé ok.
2011. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem PS3-at érdemesebb venni, az szinte teljesen kipótolta nekem a gépet. Szöveget szerkeszteni Google Docs-al tudok (egér+bill csatlakoztatható hozzá), egy teljes multimédiás központ, elképesztően stabil, sosem vagy le, ingyenes a PSN, és az sem hátrány, Blu-Rayt is lejátszik :)
2011. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha mar megvan a PC akkor nem erdemes lecserelni, boxra nem.

Kb ugyanazok a jatekok jonnek ki ra, viszont PC-re jobb a grafika es sok mast is lehet csinalni.

PS3-nal mas a helyzet, ott a legjobb exkluziv jatekokkal jatszhatsz, es ahogy elottem is irtak mar, most megismetlem, multimediakozpont, ingyen PSN, meg nemtom meg mit irt.

2011. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
boxra is rengeteg prémium exkluzív játék van. amúgy egy fullhd tévén ezerszer jobb mint pc-n hiába hozza a grafikai szintet a pc.
2011. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Boxra max van 5, Halo, Gears of War, Alan Wake, es ennyi jut eszembe.

PS3-ra minimum 10x annyi van, es ez koztudott, mondhatni torveny (Newton VI. torvenye :D)

2011. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Av viszont igaz, hogy barmilyen szar lehet a grafika (de azert az tulzas, hogy szar), 3-4 meterre a tv-tol kenyelmesen a fotelbe egy 107 centis tv-n (vagy ha kisebb, meg az is 2x akkora mint egy monitor) enyhen jobb jatszani, mint fel meterre egy kisebb monitortol gornyedten egy szar szekbe (akarmilyen bor fotel lehet).
2011. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!