Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri led monitort venni?...

Megéri led monitort venni? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

22" Samsung S22A300N LED monitor

[link]


22" AOC 2236Swa LED monitor

[link]


vagy ez jobban megéri?

23" LG E2360S-PN LED

[link]


2011. okt. 6. 00:03
 1/5 bp1985 ***** válasza:
A második linked az egy memkártya:) Amúgy megéri, igen. Az lg jó, azt megveheted. Mondjuk a samu sem rossz, de az lg nagyobb:) A válaszideje kevesebb a samunak, de az is jó.
2011. okt. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ha már veszel, akkor olyat vegyél, amin digitális csatlakozó is van, full hd-ben az analog jel homályos mint állat. Ez alapján csak az LG jöhet szóba, pedig a Samsung panelja jobb minőségű, csak hát a csatlakozás ugye...
2011. okt. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb minöségben a SAMSUNG viszont egyáltalán nem rosz az LG sem annyi hogy valamivel gazdagabban szerelt a legtöbb samsung de drágább is igy szerintem ha csak filmezésre kell bár arra kicsinek találom de ha csak játékra akkor inkább a 24" vedd meg ami hidd el sokkal jobb mint a 22" és csak kicsivel több de azon legalább már látsz is valamit a 22 es tul kicsi nekem 24 van két oldalt és középen egy 27 es amugy a 3 rom monitor nagyon jó. A másik meg csak led monitort vegyél mert az nagyon keveset eszik igy nem fizetsz olyan sok villanyt.Az acer-t ajánlanám mert olcso és nagyon jó amerikai márka nekem is az van 2 acer meg egy 27 colos viewsonic 1ms válaszidövel ami nagyon durva a led nél a legjobb, még a samsung sem tudott 1ms kihozni csak 2 ms szoval a viewsonic az egyik legjobb még a samsungot is odaveri ja és csak full hd monitort vegyél olyat ahol van hátul hdmi kimenet analogot ne mert az gyenge.
2011. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


én inkább egy ilyet vennék! Ilyen van nekem is csak annyi különbséggel, hogy én 29,000ft-ért vettem postaköltséggel együtt! Nagyon jó! Érdemes megvenni!

2011. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösszi skacok :D
2011. okt. 8. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!