Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pár kèrdés androidròl?

Pár kèrdés androidròl?

Figyelt kérdés

A galaxi minim àllandóan netezik?

Màrmint vannak rajta alkalmazàsok, amiknek a làblécén netes reklàm fut folyamatosan...az nekem pénzbe kerül?

Nimcs valami alkalmazàs amivel le lehet tiltani a netet...hogy csak akkor nwtezzen amikor én akarok?

Ès mondhatnàtok méd valami tippet androidra akàr saját tapasztalatból is....


2011. máj. 15. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A mobilnet az bizony pénzbe kerül, viszont ki tudod kapcsolni. Beállítások, vezeték nélküli és hálózati beállítások, mobilhálózatok, itt kinyomod az adathálózatot.


Ha esetleg nem lenne, vegyél otthonra egy vezeték nélküli routert, és netezz azon keresztül.

2011. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itthon wifizek, csak attòl fèlek hogy ha nem itthon vagyok akkor egyől mobilnetezik.és nem tudom hogy tudnám ellenőrizni hogy az alkalmazàsaim hasznàlnak e netet....
2011. máj. 15. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a fölső sávban megjelenik a 3G ikon, akkor van adatforgalom. Amúgy biztos vannak alkalmazások, amikkel ellenőrizheted. Én mondjuk egyet se tudok, mivel nálam mindig ki van kapcsolva a mobilnet. :) Úgy szívja a pénzt mint egy nem is tudom micsoda...
2011. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!