Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kijelzőt vegyek laptophoz?

Milyen kijelzőt vegyek laptophoz?

Figyelt kérdés

Külső kijelzőt vennék 15,1"-os laptophoz. A videókártyám Ati Mobility Radeon HD3650.


Azért venném, mert sokszor úgy érzem, hogy kicsi a kijelző. Például programozáshoz, szövegszerkesztéshez, tanuláshoz, tervezéshez nem ártana, ha több minden elférne egyidejűleg és nagyobb részleteket láthatnék a forráskódból is például. Persze filmeket is néznék rajta, esetleg játszanék is nagy ritkán.


Lenne, amikor csak kiterjeszteném a képernyőképet, de lenne amikor csak a külső monitor kijelzőjét használnám elsődlegesként és a laptop kb le lenne csukva, de a laptop működtetné.


Olyan min 21"-os kijelzőre gondoltam, de minél nagyobb annál jobb. Úgy hallottam, hogy a LED-es technológia a legjobb. Mennyire érdemes LED-est venni?


És az igaz, hogy ha a kijelző széle nem matt, hanem ilyen fényes, akkor az zavaró?


A fő kérdésem az, hogy milyen kijelzőket ajánlanátok? Szeretném a lehető legolcsóbban megúszni. Olyan 30-40 körül, de mindenképpen 55 ezer alatt. (egyetemista vagyok, nincs sok pénzem :D)

Annyira sajnos nem ismerem a piacot meg nem figyelem mik jelennek meg mostanában, ezért kértem segítséget.


2011. máj. 14. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez biztos jó lesz. HannsG 25" monitor HH251DPB 36 250 Ft

[link]

2011. máj. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez LED-es? Hogyhogy ilyen olcsó? Örülnék neki, ha jó lenne és ennyit kéne csak költeni rá
2011. máj. 14. 01:03
 3/5 Panda Péter ***** válasza:

általában ha nincs baromi nagy betűkkel reklámozva akkor nem ledes. nyugi, munkánál nem lesz olyan zavaró (filmezésnél talán).

ha elég a 21,5" is, akkor a BenQ G2222HDL-t ajánlom.

2011. máj. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezen LED háttérvilágítás van BenQ G2420HDBL 42.900 Ft

[link]

2011. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az miért van, hogy a BENQ monitoroknak ilyen csillogó széle van? Ez csak a képen látszik így vagy télleg ilyen? Annyira bosszantó tud lenni számomra, bár még nem próbáltam ki hosszú távon
2011. máj. 14. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!