Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kijelzőt vegyek egy...

Milyen kijelzőt vegyek egy laptophoz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy 15,1 colos laptopom. Elég rendesen müxik, meg vok vele elégedve. nem adnék ki több pénzt egy újért. Viszont egyre kényelmetlenebbnek kezdem éredni a kijelzőt. A suliban egyre többet használom tervezéshez, programozáshoz és jó lenne, valami nagyobb. Arra gondoltam, hogy vehetnék hozzá egy külső monitort és akkor itthon jól ellennék. Más gépem nincs itthon, van egy régi pcm, de azt odaadtam apukámnak, mert a laptopom lekörözi.


Van a laptopomon mindenféle lyuk, olyan monitoros is aszem meg elvileg tud kezelni külső kijelzőt csak csatlakoztatni kéne.


A monitor minősége meg azért is fontos, mert sokat használom, tanulok meg házit csinálok rajta és ilyenkor sokszor elég meredten nézem.


Olyan 21 colosra gondoltam minimum.

Mi a véleményetek? Mit tudnátok ajánlani?

Lehetőleg a helyet is adjátok meg ha tudjátok, hogy honnan vegyem. Annyira nem költekeznék túl ha lehet. Szal elég fontos az ár/érték arány és max ilyen 40-50k körül gondoltam.


2011. márc. 31. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 laci9 ***** válasza:

Szia!

Ez nagyon jó+LED-es háttérvilágítás!


[link]

[link]

2011. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!