Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valami baj van a internettel?

Valami baj van a internettel?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az lenne a bajom a interenettemel, hogy. Edig nekem routeről ment úgy, hogy össze van a géppel, a router. A router meg a modemmel van összekötve. A laptopon meg wifi van és azokon van internet. Kivéve ha modemel megy nálam a innternet. És eddig tökéletesen ment routeről a internet gépen. De mikor újra raktam a gépem nem megy Csak ha a modemmel kötöm össze a gépet de akkor is 10 percenként valamiért elmegy az internet és nem tudom mi a gond.

Pls ebben segítsetek a következő lépésem az lenne, hogy fel hívom a UPC hát náluk van a gond. Ezt is le írom ha kell UPC internetem van TP-LINK routerem.


2011. máj. 12. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:

Itt egy kép mikor a router van be dugva akkor ezt kapom minden oldalnál

[link]

2011. máj. 12. 15:18
 2/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Nézd végig a router bállításait az elejétől.

Tp-Link routerek beállításához némi segédlet:

[link]

[link]

A gépen pedig ami vezetékkel kapcsolódik, vezérlőpult-hálózati kapcsolatoknál a helyi hálózatnál tcp/ip beállításai legyenek automatikusak.

2011. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Azt tcp/ip hol kell be állítani pontosan?

2011. máj. 12. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Az upc-t nem hívnám föl,mert egyértelmű ,hogy nálad van a gond,ugyanis még nincs jól beállítva a kapcsolatod.
2011. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 legendavagyok01 ***** válasza:

xp-ben: Start-Vezérlőpult-Hálózati kapcsolatok

[link]


Windows 7-nél:

[link]

2011. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!