Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hirtelen kikapcsoló laptop....

Hirtelen kikapcsoló laptop. Ötletek?

Figyelt kérdés

Van nekem egy Acer kb 1 éves kis laptopom. Hibátlanul működött egy ideig, de egynap elkezdett minden hülyeséget kiirni. Visszaállítottam a rendszert, de nem sokat segített, ígyhát elterveztem hogy ujrateszem a op rendszert. Igenám, de amikor már az egyik partíciót kezdem formázni, hirtelen kikapcsol a gépezet és hiába kapcsolom vissza 4 perc mulva megint lekapcsol...

Számít e valamit hogy sok időn keresztel folyamatosan bevolt dugva a töltő kábel. És mostanra már alig 5 percet bir ki a töltője nélkül bekapcsolva..

Ötletek?


2011. máj. 10. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem túlmelegszik azért kapcsol ki.. próbáld meg szétszedni és kiporszívózni óvatosan, és utána telepítsd újra vagy ha nem segít, illetve nem akarod szervizbe vidd el
2011. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor még a mai nap folyamán sort kerítek rá. köszike
2011. máj. 10. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!