Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell Inspiron 15R laptop...

Dell Inspiron 15R laptop Factory Reset miért?

Figyelt kérdés

Üdv!

Következő a problémám! Vettem nemrégiben egy Dell Inspiron N5010 avagy 15R laptopot.

Első indításnál meg is csináltam neki a gyári recovery dvdket.

Problémám az,hogy most rákerült a sor, hogy újrarakjam róla a rendszert, fel is telepítette szépen, de nem bootol be a rendszer!

Van/volt valakinek hasonló problémája? Mert külföldi fórumokon láttam, másnak is volt ilyen baja.

Jó lenne a gyári rendszert visszatenni de az meg nem bootol :( Ötletek?


2011. nov. 16. 12:53
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Windows 7 van rajta? Milyen változat?
2011. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Windows 7 van rajta jah, Home Premium.
2011. nov. 16. 13:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve annyit hozzátennék,hogy nagy nehezen elsőre elindult a rendszer, másodjára már nem.. Azt hittem valami program a gebasz de nem, megcsináltam még 2x a reinstallt, elsőre elindult másodjára nem.. olvasgattam így külföldi fórumokon dolgokat,CTRL+F11es windows hibajavításos téma, nemtom megy-e, neked van tipped? Dell DataSafe -el csináltam a Recovery -t, még annó.
2011. nov. 16. 13:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vok kezdő, de valamiért nem kóser:D Pedig rendesen kiírta a dvdt, hiba nincs benne.És maga a recovery dvd f.szán bebootol, fel is telepíti.. csak amit írtam az a problematikája a dolognak.. maga a rendszer nem akaródzik bootolni:(
2011. nov. 16. 13:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Na mind1 még utoljára megpróbálom hátha.. ha esetleg betalál bootolni akkor gyorsan fel 1 norton ghost és azzal cakumpakk lementem az egészet, máskor ne legyen ilyen problémám, az a biztos:D
2011. nov. 16. 13:57
 6/6 A kérdező kommentje:

Hajszálpontosan ez a hibám jön be:


http://www.youtube.com/watch?v=euzRVpoPSDg

2011. nov. 16. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!