Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó laptop úgy 90 ezerért?

Jó laptop úgy 90 ezerért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
max netbook
2011. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ezzel pl mia baj?

2011. máj. 7. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha régi játékokra és szüvegszerkesztésre/netezésre kell akkor semmi. Max. az hogy csak egy év garancia van rá.
2011. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom.Kicsit több de megéri. 3év Garancia!

DELL NB Inspiron N5030 15.6" HD, Dual Core T4500 2.3GHz, 2GB, 320GB, DVD-RW, 99.886 Ft

[link]

2011. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Acert ne vegyél, csak egy év rá a garancia, ami kevés.

De itt van egy Samsung, ugyanazt tudja, és olcsóbb mint ez az Acer, és 2 év garanciával:

[link]


Vagy egy Toshiba Core 2 Duo procival és 3 giga rammal, kicsit drágábban, de a Toshiba a Dell és a Sony után talán a legmegbízhatóbb márka:

[link]

2011. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Voza válasza:

Mindenolcso.hu ott néz még körül.

Én ott vettem és nagyon jól dolgozik.

2011. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én a Toshibától óva-intenélek. A nevébe is benne van, tosHIBA. Sokat szereltem, viszonylag könnyű hibái vannak, de akkor is idegesítő mindig szervízbe hordani, holmi ventillátorcsere miatt..


Dell, Sony.. ha ezekre nincs pénzed, akkor: HP, Asus, Packard Bell.

Ha akku élettartam számít: DEll, HP.

ennek a 2 gyártónak nagyon jó a sleep üzemje is.


Gari legyen az elsődleges szempont, ami szerint választasz, ha újat veszel.

Szerintem egy használttal jobban járhatsz.

hp 8220, 7400.. nagyon stabil jószágok és core 2, és 3,5 óra üzemidő wifivel.


Sok sikert.

2011. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 17:09:

Az a tény gondolom nem zavar, hogy a Toshibák 3 éves meghibásodási aránya jóval alacsonyabb még a Dellnél is, amely amúgy szerintem is a legjobb márka, ha más szempontokat is figyelembe veszük. A HP pedig ebben a legrosszabb, a HP tipikusan az a márka, ahol a consumer kategória hulladék, üzleti kategóriában meg talán a legjobbak. Asusból meg volt az 52JK és az 52JE sorozat, ahol kb. fele hibás volt, és ezután hónapokig viaskodtak a tulajdonosok, hogy mégis cseréljék ki, mert az Asus nem volt hajlandó elismerni a hibát. Ezen kívül az első generációs EEE netbookjaik közül legendásan sok volt a hibás. Egyébként azon széria előtt a statisztikák szerint az Asus volt a legmegbízhatóbb, de azóta kb. a HP, Acer és a megbízható márkák(Toshiba, Lenovo, Dell, Sony, Samsung) között van félúton

2011. máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!