Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 3 éves laptop 20 ezerért megéri?

3 éves laptop 20 ezerért megéri?

Figyelt kérdés
van egy ismerősöm akinek a munkájához szükséges laptop, és 3 évente cserélniük kell, mindig a csúcsmodelleket veszik meg, szóval megéri megvennem egy olyan laptopot ami 3éve csúcstechnikásnak számítotott? 20 ezer forintért, IBM
2010. okt. 2. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem ha "csak" 3 éves , és akkor az egész jó volt akkor lehet hogy megérné.


De kérdés , hogy mire szeretnéd használni, mert hát ha csak ilyen munkához szeretnéd (persze az is kérdés , hogy milyen munkához és milyen szoftvereket használsz mert ha a legújabb cuccokat, amiknek azért néha már van gépigénye akkor lehet h nem fog normálisan menni) meg esetleg , filmeket , zenét hallgatni akkor jó az , viszont ha játszani akarsz rajta akkor nem hiszem ,hogy igazán megérné, 1-2 régi játék biztos megy rajta de az újabbak nem valószínű.

2010. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hú, ha nincs szétverve, akkor simán, az enyém most lesz 2 éves és teljesen perfektül működik ;)
2010. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem pont 3 éves gépem van, jól működik, minden programot amit használok visz, játszani is lehet rajta.

Szerintem 20ezerért simán megéri, ha nincs komolyabb baja és nem pl. bonyolult 3D tervezőprogramokat akarsz futtatni rajta.

2010. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szólj, ha neked nem kell, én azonnal megvenném :)
2010. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, teljesen megkímélt állapotban van, és most lett bele véve új táp is
2010. okt. 2. 10:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Az enyem is 3 eves koruli es nem csucskategoria volt amikor megvettem sem es nem is adnam el 20 ezerert. Szerintem siman vedd meg.
2010. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokat ne gondolkodj rajta, akár 30-ért rögtön tovább tudod adni, ha mégsem kéne.
2010. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Jézusom, egy csúcskategóriás 3éves laptopért (IBM, HP, Dell) ennek a nyolcszorosát is elkérhetnék.
2010. okt. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Úgy értem egy 3 évvel ezelött csúcskategóriás gépért. (:
2010. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Típus/típusszámot nem írtál. Paramétereket sem. Így akár az is lehet, hogy nem, éri meg. Mondani én is tudom bármire, hogy csúcstechnikás, jósolni meg nem tudok, bár itt előttem próbálják sokan ahogy látom.
2010. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!