Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen jó minőségű fejhallgató...

Milyen jó minőségű fejhallgatót ajánlotok 10ezer ft-ig?

Figyelt kérdés

Zenehallgatásra, játékra kellene.


Ezt néztem ki

[link]


Van ennek basszusa rendesen?


2011. máj. 5. 20:40
 1/3 anonim válasza:
Én valami márkásabbat keresnék. Fejhallgatóban nem vagyok nagyon otthon, de fülhallgatóban a Sennheiser és a Sony szólnak a legjobban.
2011. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Panda Péter ***** válasza:

10ezer alatt Superluxx H668B-t ajánlom. 10felett már normálisabbak is vannak.

superluxx-vásárlással kapcsolatban katt ide: [link]

2011. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az Arctic termékeit csak ajánlani tudom. A P281-et nem ismerem, de én nem rég vettem egy Arctic P321 headsetet, és eszméletlen jó a hangminőség. Zenehallgatásra, játékra, filmnézésre stb. tökéletes. Ráadásul van rajta egy basszuskiemelő gomb is.


Azért nem ismert a márka, mert az Arctic Cooling (Svájci cég) eddig más PC hardvereket gyártott , és most kezdtek nem rég headseteket is gyártani.


A P321-es 8ezer Ft-ért vettem. Ennyi pénzért nem kapsz más ilyen jó minőségű és jól szóló headsetet.

2011. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!