Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit kérhetek ilyen munkáért?

Mennyit kérhetek ilyen munkáért?

Figyelt kérdés
Egyik szomszédom azzal a panasszal fordult hozzám, hogy hangos a gépe. Ezt a processzorhűtő okozza, mivel a bordák között semmi hely nincs, szilárdan áll benne a por. Na most nem csak ott, az alaplap eredeti színét nehéz volt első körben megjósolnom, aztán pókhálóval is találkoztam. Az egész gépet kipucoltam (alaplapot kivéve). Szóval mennyit kérnél ilyen feladatért?
2011. máj. 2. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
500Ft
2011. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól függ mit takar a teljes kipucolás. ha ráfújtál 2x porszívóval akkor max egy sört. ha végigmentél rajta fogkefével stb akk egy üveg normál piát. én pénzt nem szoktam kérni, legalábbis olyan szomszédoktól akikkel jóban vagyok. inkább mondom h kínáljanak meg egy üveggel, és akkor már nem a teszkó gazdaságos vodkát fogják adni :)
2011. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én személy szerint imádom az ilyet csinálni, és nem csak a sajátomat....imádom szerelni a gépeket...

nem szoktam pénzt kérni ilyesmiért , de ha utánna megkínálnak egy cigivel akkor megérte...XD

2011. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó-> énis dettó ígyvagyok:D
2011. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!