Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minek indul újra a gépem...

Minek indul újra a gépem játék közben?

Figyelt kérdés

Pontosabban a Metin2 közben, de csak is ott, máshol nem.

Az alaplapom ASRock ConRoe1333-D667 R3.0

TÁP: ATX Power Supply 420W

RAM: 1 GB Kingston

OP: Windows XP Prof SP3

A melegedés kizárva mert kipróbáltam és a virus is mert megnézem 2x, 2 különféle anti-virussal.


2011. ápr. 30. 14:15
 1/8 anonim válasza:

2 oka lehet szerintem. Vagy az hogy túlmelegszik amit írtad hogy nem, de előfordulhat hogy porosodik a procid, szal a takarításm idngi jó rá, az én gépem öreg és úgy oldom meg hogy egy sima ventillátort teszek a nyitott gépház mellé.

A másik hogy elfogy a memóriád. Ez esetben lehet hogy túl sok dolgot használsz el a CPU-ból, azaz érdemes lenne kikapcsolni a nem használt progikat.

A harmadik ötletem az hogy lehet az is megoldás ha letöltesz esetleg frissítéseket a videokártyád driveréhez, esetleg windows updatelj. Ezeket javasolom, ha egyik sem válik be akkor valami globálisabb probléma llhat fenn, és érdemes ránézni neten googlen. Sok sikert!

2011. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ezekből már mindet kipróbáltam. Most szedem le a Windows7-et. Megpróbálom azzal, hogy hátha menne.
2011. ápr. 30. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha csak Metin 2 közben (ami szerintem egy elég bénán programozott játék), lehet hogy a Metin 2 a rossz. Nekem már volt olyan hogy a játék valamiért folyton kikapcsolta a képemet amikor az egyik pálya végefelé értem és nem bírtam befejezni azt a pályát, de letöltöttem egy javítást és utánna működött. Nem tom metinhez van e javítás.

Vagy esetleg nem raktál valami hacket a játékba?

2011. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem hackezek. Az egyik haveromtól elkértem az ő gépére felrakott metint és azzal se ment.
2011. ápr. 30. 18:46
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaa és ezt a hibakódot adja a kékhalál:

Valószinű hogy a igxpdx32.dll okozza a hibát.

PAGE FAULT IN NONPAGED AREA

STOP: 0x00000050 (0xE3906104, 0x00000000, 0xBF35CE85, 0x00000001)


igxpdx32.dll - address BF35CE85 base at BF10000, DateStamp45a92607


Ezzel mit kezdjek?

2011. ápr. 30. 18:49
 6/8 anonim válasza:
Én az első vagyok. Sajna a hibaüzenet semmi használhatót nem hordoz magában. Talán csinálhatnád azt hogy letöltöd ezt a dll filet mait kiírt hogy gondot okoz és a mappájába teszed. De az is lehet hogy tényleg a játék szar valahol.
2011. máj. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ezt amikor régen metineztem nekem is beadta, nekem úgy lett jó hogy újraraktam a metint mert rossz volt a patcholás és hiányzot az a nem tom mien dll fájl, de az újratelepítés után jó volt nekem.

Próbált meg te is újrarakni.

Ja és procid mien van? Meg mien játékokkal játszol még? Mert lehet hogy tulterhelődik a procid vagy valami, most ki tudja.

2011. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A gépem megjavult. Vettem bele új VGA-t és működik. Kösz mindeniknek a segítséget!
2011. máj. 8. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!