Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop jobb? Toshiba...

Melyik laptop jobb? Toshiba Satellite L650-1FU W7 vagy Toshiba Satellite A500-1DN W7?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
hali, nekem A500 1-ee van ami az 1DN utódja ami annyival jobb, hogy Gefoce Gt 330M 1 Gb DDR3 as videokarival, Blu-ray író, és Core i3 330m-es procival, ezt vettem 254 ért, 1 éve, most 210-220 körül van, és nagyon megvagyok vele elégedve, ráadásul Harman/kardon hangszóró mélyhang kiemeléssel nagyon ottvan. 16" os kijelzővel. Az 1Dn mindenben gyengébb, árban ugyanannyi. Ez az l650 nagyon megéri, mivel i5ös proci, elég jó videokari, jobb mint a gt 330m 500as vinyó, ugyh azt az 1DN-t ne vedd meg ha ez a szándékod. :D már annyiból kiindulva hogy a kifutó alkatrészek vannak benne, szóval esetleges hibásodás után, nemlehet cserélni, itt gondolok 1 évre. Az az l650 220 at simán megér, énis megvenném most, ha nemlenne meg amostani:D igaz az 1DN dizájnosabb, de gyengébb.
2011. márc. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és a A500 1-EE és az L650-1FU közül melyiket választanád?:D
2011. márc. 21. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
attól függ mire kell használni, ha játékra akkor az l650, igaz az 1ee-n is simán tudok mindennel játszani, de hosszútávon jobb az l650, meg ugye Dx 11es videokari, turbo-s proci, nagyobb vinyó, az jobb játékra, viszont 15,6"os kijelző, 1366*768 felbontáson, az 1ee is ugyanez, annyi hogy 16"os és nevetségesnek tűnik aza 0,4" de szemmel lehet látni h jéé ez nagyobb. Azaz film nézésre jobb az, mármint az 1-ee, játszani is lehet simán, én még nem tudtam benne a procit kihajtani, még a crysis 2vel se, (beta) videokari a gyenge lácszem benne, a ddr3as memória 128bites szávszélesség miatt meg a 48 cuda mag miatt. Viszont a hangszóró ami benne az odabaszós! Tisztán szól, hangos nagyon, "3D"-s hangázás, viruál dolby, és nem recseg full hangerőse, mégha szétvan küldve basszussal, akkor se. Én 1 dolgot nemszerek benne ami végülis 2 dologk, az hogy a szépség miatt nagyon érzékeny a felülete, mert minden fényes felületű és meglátszik rajta minden kosz, ujjlenyomat, lényszaris. A másik mitha matt lenne kép alapján amit néztem. A kijelző zavar még olyan téreh h fényes a felülete és simán látom magam benne fekete háttéren, mitha tükör lenne, viszont olyan fényereje van a LED-es háttér világítás miatt, h kiveri a szemed este:D mind2 fényes kijelzős amugy, szal ehhez hozzá kell szokni, amugy jó választás ez a toshiba márka mert a termék támogatás nagyon ottvan, ha megveszed mind1 h meiket, ne csodálkozz ha 5perc alatt indul be a gép mert anniy szolgáltatás indul be h pl nekem ha beindul a gép, 101 folyamat fut, de a 3d-s vinyó rázkódás védelemig mindet szir szar van benne, már csak a f@rkam nem veri ki. én most ha vennék elgondolkdodnék, mert nekem a dizájn is fontos, de ár/értékben az l650 en nyer. Nemtom azt mondjuk h a blu-ray író van e benne, nemláttam, de nemolvastam annyira figyelmesen..:D
2011. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!