Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ram bővítés mennyibe kerülne?

Ram bővítés mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Laptopról van szó (amilo notebook pi 3540)és kevés benne a ram, mármint arra amire hasznáénám. most 2 giga van benne. Legalább 1-el bővíteni szeretném. Mit ajánlotok és kb mennyibe kerülne?
2011. márc. 17. 16:52
 1/3 Panda Péter ***** válasza:

ha most egy két gigás modul van benne, akkor én még két gigát vennék bele. ha két egy gigás modul van benne, akkor vagy az egyik helyére raksz egy nagyobbat, vagy mindkettőre.

árak után meg keresd fel bármelyik nagyobb webshopot (meg nézd meg hogy DDR/DDR2/DDR3 való-e a te gépedbe, mondjuk everesttel)

2011. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én 1 gigással bővíteném. 4 gigát nincs mi kihasználja.
2011. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én nemrég bővítettem a leptopomat 3gb ramról 4-re..

(1db 2gb,1db 1gb volt benne eredetileg)

használt 8-12K új pedig 16.000,de valahol beszámítják ha el akarod adni ami eredetileg benne volt..(ez 2gb-nál volt a többiről nincs infóm..)

2011. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!